![Кабель з'єднувальний USB підключення до ПК 24V 3м для інтелектуальних реле [SR2USB01] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847889_kabel-zyednuvalnij-usb.jpg)
Кабель з'єднувальний USB підключення до ПК 24V 3м для інтелектуальних реле [SR2USB01] Zelio Logic Schneider Electric
9 120,38 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR2USB01
Цей продукт є частиною асортименту Zelio Logic, пропозиції інтелектуальних реле для простих систем автоматизації від 10 до 40 входів/виходів. Цей з’єднувальний кабель USB призначений для інтелектуальних реле. Довжина цього кабелю 3 м. Він підтримує операційні системи Windows 7, Windows Vista та Windows XP. Він забезпечує з'єднання між ПК (роз'єм USB) і розумним реле Zelio Logic (роз'єм порту програмування). Важить 0,1 кг. Він підходить для використання з програмним забезпеченням Zelio Soft і для підключення реле до програм ПК. Простий у виборі, установці та програмуванні Zelio Logic підходить для всіх ваших програм. Гнучкий, він пропонує вам вибір з 2 лінійок, компактних або модульних, розширюваних та 2 мови програмування (FBD або LADDER). Простий у використанні Zelio Logic є справжньою альтернативою рішенням на основі кабельної логіки або спеціальних плат.
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип аксесуара/запасної частини | З'єднувальний кабель |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар підключення |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Для інтелектуальних реле |
| Конкретне застосування виробу | Для використання з програмним забезпеченням Zelio Soft, для підключення реле до ПК |
| Операційна система | Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Тип конектора | USB |
| Маса нетто | 0,1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Кабель |
- Ціна: 9 120,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Кабель з'єднувальний USB підключення до ПК 24V 3м для інтелектуальних реле [SR2USB01] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847890_w159_h159_kabel-zyednuvalnij-usb.jpg)
![Кабель з'єднувальний USB підключення до ПК 24V 3м для інтелектуальних реле [SR2USB01] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847891_w159_h159_kabel-zyednuvalnij-usb.jpg)
![Кабель з'єднувальний USB підключення до ПК 24V 3м для інтелектуальних реле [SR2USB01] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847892_w159_h159_kabel-zyednuvalnij-usb.jpg)
![Кабель з'єднувальний USB підключення до ПК 24V 3м для інтелектуальних реле [SR2USB01] Zelio Logic Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6931847893_w159_h159_kabel-zyednuvalnij-usb.jpg)
