![Модуль дискретних 6 входів/виходів 240V AC [SR3XT61FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847888_modul-diskretnih-6.jpg)
Модуль дискретних 6 входів/виходів 240V AC [SR3XT61FU] Zelio Logic Schneider Electric
5 036,43 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR3XT61FU
Модуль дискретні 6 вхід/вихід ~100-240В
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Модуль розширення дискретного вводу/виводу |
| Кількість ліній схеми керування | 120 з драбина програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 100…240 В змінний струм |
| Межі напруги живлення | 85…264 В |
| Частота мережі живлення | 50/60 Гц |
| Захист від зворотної полярності | З |
| Кількість дискретних входів | 4 |
| Напруга дискретного входу | 100…240 В змінна напруга |
| Струм дискретного входу | 0,6 мА |
| Частота дискретного входу | 57…63 Гц, 47…53 Гц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 79 В для дискретний вхід |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 40 В для дискретний вхід |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 0.17 мА (дискретний вхід) |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 0.5 мА (дискретний вхід) |
| Вхідний повний опір | 350 кОм для дискретний вхід |
| Кількість виходів | 2 релейний |
| Межі вихідної напруги | 5…30 В постійний струм, 24…250 В змінний струм |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 8 А на всі 2 виходи |
| Електрична зносостійкість | AC-15 500000 циклів 230 В 0.9 А, AC-12 500000 циклів 230 В 1.5 А, DC-13 500000 циклів 24 В 0.6 А, DC-12 500000 циклів 24 В 1.5 А |
| Комутаційна здатність [мА] | >= 10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 Гц при Ie, 10 Гц режим холостого ходу |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Час реакції | 50 мс (0→1) та 50 мс (1→0) для дискретного входу, 50…255 мс (0→1) та 50…255 мс (1→0) для FBD, 10 мс (0→1) та 5 мс (1→0) для релейного виходу |
| Клеми підключення | Гвинтові 1 x 0.25…1 x 2.5 мм² гнучкий, 2 x 0.25…2 x 0.75 мм² гнучкий, 1 x 0.2…1 x 2.5 мм² напівтвердий, 1 x 0.2…1 x 2.5 мм² твердий, 2 x 0.2…2 x 1.5 мм² твердий |
| Момент затягування | 0,5 Н·м |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Маса нетто | 0,125 кг |
| Ступінь захисту | IP20 (клемна колодка), IP40 (передня панель) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів/виходів |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 5 036,43 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

