![Модуль дискретних 14 входів/виходів 24V DC [SR3XT141BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847809_modul-diskretnih-14.jpg)
Модуль дискретних 14 входів/виходів 24V DC [SR3XT141BD] Zelio Logic Schneider Electric
8 946,96 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR3XT141BD
Це інтелектуальне реле Zelio Logic SR3 з дискретним модулем розширення введення/виведення використовує напругу живлення 24 В постійного струму. Має 14 контактів входів/виходів з гвинтовими клемами. Його проста ''ladder'' логіка робить його адаптованим для неспеціалістів.
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Модуль розширення дискретного вводу/виводу |
| Кількість ліній схеми керування | 120 з драбина програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 19,2…30 В |
| Захист від зворотної полярності | Є |
| Кількість дискретних входів | 8 |
| Тип дискретного входу | Резистивний |
| Напруга дискретного входу | 24 В постійний струм |
| Струм дискретного входу | 4 мА |
| Частота чисельних подій | 1 кГц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | ≥15 В |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | ≤5 В |
| Поточний стан 1 гарантовано | ≥1,2 мА / ≥2,2 мА |
| Поточний стан 0 гарантовано | ≤0,5 мА / ≤0,75 мА |
| Сумісність входу | 3-провідні датчики наближення PNP |
| Вхідний повний опір | 12 кОм / 7,4 кОм |
| Кількість виходів | 6 релейних |
| Межі вихідної напруги | 24…250 В змінний струм, 5…30 В постійний струм |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 5 А на 2 виходи, 8 А на 4 виходи |
| Електрична зносостійкість | AC-15 500000 циклів 0,9 А, AC-12 500000 циклів 1,5 А, DC-13 500000 циклів 0,6 А, DC-12 500000 циклів 1,5 А |
| Комутаційна здатність [мА] | ≥10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 / 10 |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Час реакції | 10 мс / 5 мс |
| Клеми підключення | Гвинтові 1x0,25…2,5 мм² гнучкий, 2x0,25…0,75 мм² гнучкий, 1x0,2…2,5 мм² напівтвердий/твердий, 2x0,2…2,5 мм² твердий |
| Момент затягування | 0,5 Н·м |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Маса нетто | 0,22 кг |
| Ступінь захисту | IP20 клемна колодка, IP40 передня панель |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 14 входів/виходів |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 8 946,96 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

