![Модуль аналоговий 2 вхід/вихід [SR3XT43BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847804_modul-analogovij-2.jpg)
Модуль аналоговий 2 вхід/вихід [SR3XT43BD] Zelio Logic Schneider Electric
15 371,67 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR3XT43BD
Цей продукт є частиною асортименту Zelio Logic, пропозиції інтелектуальних реле для простих систем автоматизації від 10 до 40 входів/виходів. Модуль розширення аналогового входу/виводу має 2 входи/виходи. Це модуль розширення з діапазоном аналогового виходу від 0 до 10 В і максимальним струмом навантаження 10 мА для аналогового виходу. Він забезпечує 10 біт на вхідному діапазоні та 10 біт на вихідному діапазоні. Має датчик температури Pt 100, 3-провідний, відповідає стандарту IEC 751. Він оснащений гвинтовою клемою для електричних з’єднань. Це продукт зі ступенем захисту IP20 і IP40. Важить 0,11 кг. Цей продукт відповідає стандартам EN/IEC 61000-4-12, EN/IEC 61000-4-5, EN/IEC 61000-4-3, EN/IEC 61000-4-4 рівень 3, EN/IEC 61000-4-6 рівень 3, EN/IEC 61000-4-2 рівень 3, стандарти EN/IEC 60068-2-6 Fc, EN/IEC 61000-4-11 і EN/IEC 60068-2-27 Ea. Простий у виборі, установці та програмуванні Zelio Logic підходить для всіх ваших програм. Гнучкий, він пропонує вам вибір з 2 лінійок, компактних або модульних, розширюваних та 2 мови програмування (FBD або LADDER). Простий у використанні Zelio Logic є справжньою альтернативою рішенням на основі кабельної логіки або спеціальних плат.
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Модуль розширення аналогового вводу/виводу |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Тип аналогового входу | Режим синфазного сигналу |
| Діапазон аналогового входу | 0…10 В, 0…20 мА, -25…125 °C |
| Тип датчика температури | Pt 100, 3-провідний, МЕК 751 |
| Максимальна допустима напруга | 30 В |
| Максимальний довготривалий струм [Imp] | 30 мА |
| Роздільна здатність аналогового входу | 10 біт |
| Вхідний повний опір | 18 кОм для 0…10 В, 247 Ом для 0…20 мА |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Діапазон аналогового виходу | 0…10 В |
| Роздільна здатність аналогового виходу | 10 біт |
| Тип електричного навантаження | Резистивне |
| Максимальний струм навантаження | 10 мА |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Значення молодшого біта | 0,15 °C (-25…125 °C), 20 мкА (0…20 мА), 9,8 мВ (0…10 В) |
| Час перетворення | Відповідно до циклу інтелектуального реле |
| Похибка перетворення | ±1 % для 0…10 В/0…20 мА, ±1,5 °C для -25…125 °C |
| Стабільність та повторюваність | <0,3 °C для -25…125 °C, <=1 % для 0…10 В/0…20 мА |
| Робоча відстань | 10 м з екранованим кабелем |
| Захист від зворотної полярності | Є |
| Клеми підключення | Гвинтові 1x0,25…2,5 мм² напівтвердий/твердий, 2x0,25…1,5 мм² твердий, 1x0,25…2,5 мм² гнучкий, 2x0,25…0,75 мм² гнучкий |
| Момент затягування | 0,5 Н·м |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Ступінь захисту | IP20 клемна колодка, IP40 передня панель |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 35.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 2 входи/виходи |
| Наявність дисплея | недоступне |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 15 371,67 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль аналоговий 2 вхід/вихід [SR3XT43BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847805_w159_h159_modul-analogovij-2.jpg)
![Модуль аналоговий 2 вхід/вихід [SR3XT43BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847806_w159_h159_modul-analogovij-2.jpg)
![Модуль аналоговий 2 вхід/вихід [SR3XT43BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847807_w159_h159_modul-analogovij-2.jpg)
![Модуль аналоговий 2 вхід/вихід [SR3XT43BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6931847808_w159_h159_modul-analogovij-2.jpg)
