![Інтелектуальне реле 10 входів/виходів 24V DC з дисплеєм та годинником [SR3B101BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847790_intelektualne-rele-10.jpg)
Інтелектуальне реле 10 входів/виходів 24V DC з дисплеєм та годинником [SR3B101BD] Zelio Logic Schneider Electric
14 314,06 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR3B101BD
Цей продукт є частиною асортименту Zelio Logic, пропозиції інтелектуальних реле для простих систем автоматизації від 10 до 40 входів/виходів. Поставляється з дисплеєм і годинником. Перевіряє пам'ять для зберігання команд під час кожного ввімкнення живлення та від 0 до 240 за допомогою мови релейної (сходової) логіки чи лінійної схеми регулювання. Простий у використанні Zelio Logic є справжньою альтернативою рішенням, заснованим на кабельній логіці або спеціальних плат. Він пропонує 4 релейні виходи з нормально розімкненим контактом і 6 дискретних входів. Він має номінальну напругу живлення 24 В, максимальний струм живлення 100 мА (без розширення) і розсіювану потужність 3 Вт без розширення. Це продукт зі ступенем захисту IP20 і IP40. Важить 0,25 кг. Цей продукт відповідає стандартам EN/IEC 60068-2-6 Fc, EN/IEC 61000-4-11, EN/IEC 60068-2-27 Ea, EN/IEC 61000-4-4 рівень 3, EN/IEC 61000-4- 3, стандарти EN/IEC 61000-4-6 рівень 3, EN/IEC 61000-4-2 рівень 3, стандарти EN/IEC 61000-4-5 і EN/IEC 61000-4-12. Простий у виборі, установці та програмуванні Zelio Logic підходить для всіх ваших програм. Гнучкий, він пропонує вам вибір з 2 лінійок, компактних або модульних, розширюваних та 2 мови програмування (FBD або LADDER).
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Модульне інтелектуальне реле |
| Локальний дисплей | З |
| Кількість ліній схеми керування | 0…500 з FBD програмування 0…240 з драбина програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C 6 с/місяць на 25 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В |
| Межі напруги живлення | 19,2…30 В |
| Максимальний струм джерела живлення | 100 мА (з/без подовжувачів) |
| Розсіювана потужність [Вт] | 3 Вт без подовжувача, 8 Вт з подовжувачами |
| Захист від зворотної полярності | З |
| Кількість дискретних входів | 6 |
| Тип дискретного входу | Резистивний |
| Напруга дискретного входу | 24 В постійна напруга |
| Струм дискретного входу | 4 мА |
| Частота чисельних подій | 1 кГц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 15 В |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 5 В |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 1.2 / 2.2 мА |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 0.5 / 0.75 мА |
| Сумісність входу | 3-провідні датчики наближення PNP |
| Кількість аналогових входів | 4 |
| Тип аналогового входу | Режим синфазного сигналу |
| Діапазон аналогового входу | 0…10 В / 0…24 В |
| Тип датчика температури | NTC 10k / NTC 1000k / KTY81 / Pt 500 |
| Максимальна допустима напруга | 30 В |
| Роздільна здатність аналогового входу | 8 біт |
| Значення молодшого біта | 39 мВ |
| Похибка перетворення | +/-5% на 25 °C / +/-6.2% на 55 °C |
| Стабільність та повторюваність | +/-2% на 55 °C |
| Робоча відстань | 10 м, екранований кабель |
| Вхідний повний опір | 7.4…12 кОм |
| Кількість виходів | 4 релейний |
| Межі вихідної напруги | 24…250 В змінний / 5…30 В постійний |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 8 А на всі 4 виходи |
| Електрична зносостійкість | AC-12/AC-15/DC-12/DC-13 до 500000 циклів |
| Комутаційна здатність [мА] | >= 10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 / 10 |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Годинник | З |
| Час реакції | 10 / 5 мс |
| Клеми підключення | Гвинтові 1x0.2…2.5 / 1x0.25…2.5 / 2x0.2…1.5 / 2x0.25…0.75 мм² |
| Момент затягування | 0,5 Н.м |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Ступінь захисту | IP20 / IP40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вбудований годинник | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 10 входів/виходів |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Інтелектуальне реле |
| Технічні характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Напруга | 24 В |
- Ціна: 14 314,06 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Інтелектуальне реле 10 входів/виходів 24V DC з дисплеєм та годинником [SR3B101BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847791_w159_h159_intelektualne-rele-10.jpg)
![Інтелектуальне реле 10 входів/виходів 24V DC з дисплеєм та годинником [SR3B101BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847792_w159_h159_intelektualne-rele-10.jpg)
![Інтелектуальне реле 10 входів/виходів 24V DC з дисплеєм та годинником [SR3B101BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847793_w159_h159_intelektualne-rele-10.jpg)
![Інтелектуальне реле 10 входів/виходів 24V DC з дисплеєм та годинником [SR3B101BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6931847794_w159_h159_intelektualne-rele-10.jpg)
