![Інтелектуальне реле 12 входів/виходів 240V AC з дисплеєм та годинником [SR2B121FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847685_intelektualne-rele-12.jpg)
Інтелектуальне реле 12 входів/виходів 240V AC з дисплеєм та годинником [SR2B121FU] Zelio Logic Schneider Electric
15 439,06 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR2B121FU
Інтелектуальне реле 12 вхід/вихід, дисплей + годинник ~240В
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Компактне інтелектуальне реле |
| Локальний дисплей | З |
| Кількість ліній схеми керування | 0…240 з драбина програмування 0…500 з FBD програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C 6 с/місяць на 25 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 100…240 В змінний струм |
| Межі напруги живлення | 85…264 В |
| Частота мережі живлення | 50/60 Гц |
| Максимальний струм джерела живлення | 30 мА на 240 В / 80 мА на 100 В |
| Споживана потужність [ВА] | 7 В·А |
| Напруга ізоляції | 1780 В |
| Тип захисту | Від інверсії клем |
| Кількість дискретних входів | 8 |
| Напруга дискретного входу | 100…240 В змінний струм |
| Струм дискретного входу | 0,6 мА |
| Частота дискретного входу | 47…53 Гц / 57…63 Гц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 79 В |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 40 В |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 0.17 мА |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 0.5 мА |
| Кількість аналогових входів | 0 |
| Вхідний повний опір | 350 кОм |
| Кількість виходів | 4 релейний |
| Межі вихідної напруги | 24…250 В змінний струм / 5…30 В постійний струм |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 8 А на всі 4 виходи |
| Електрична зносостійкість | AC-12/AC-15/DC-12/DC-13 до 500000 циклів |
| Комутаційна здатність [мА] | >= 10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 Гц / 10 Гц |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Годинник | З |
| Час реакції | 50 мс з драбина програмування / 50…255 мс з FBD програмування (дискретний вхід) 10 мс / 5 мс (релейний вихід) |
| Клеми підключення | Гвинтові 1x0.2…2.5мм² / 1x0.25…2.5мм² / 2x0.2…1.5мм² / 2x0.25…0.75мм² |
| Момент затягування | 0,5 Н.м |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Ступінь захисту | IP20 / IP40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вбудований годинник | Так |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 12 входів/виходів |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Інтелектуальне реле |
- Ціна: 15 439,06 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Інтелектуальне реле 12 входів/виходів 240V AC з дисплеєм та годинником [SR2B121FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847686_w159_h159_intelektualne-rele-12.jpg)
![Інтелектуальне реле 12 входів/виходів 240V AC з дисплеєм та годинником [SR2B121FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847687_w159_h159_intelektualne-rele-12.jpg)
![Інтелектуальне реле 12 входів/виходів 240V AC з дисплеєм та годинником [SR2B121FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847688_w159_h159_intelektualne-rele-12.jpg)
![Інтелектуальне реле 12 входів/виходів 240V AC з дисплеєм та годинником [SR2B121FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6931847689_w159_h159_intelektualne-rele-12.jpg)
