![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 240V AC з дисплеєм [SR2A201FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847671_intelektualne-rele-20.jpg)
Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 240V AC з дисплеєм [SR2A201FU] Zelio Logic Schneider Electric
20 074,72 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR2A201FU
Цей продукт є частиною асортименту Zelio Logic, пропозиції інтелектуальних реле для простих систем автоматизації від 10 до 40 входів/виходів. Поставляється з дисплеєм і без годинника. Перевіряє пам'ять для зберігання команд під час кожного ввімкнення живлення та від 0 до 240 за допомогою мови релейної (сходової) логіки чи лінійної схеми регулювання. Простий у використанні Zelio Logic є справжньою альтернативою рішенням, заснованим на кабельній логіці або спеціальних плат. Він пропонує 8 релейних виходів із нормально розімкнутим контактом і 12 дискретних входів. Він має номінальну напругу живлення від 100 В до 240 В змінного струму, максимальний струм живлення 50 мА при 240 В (без розширення), 100 мА при 100 В (без розширення) і споживану потужність 11 ВА без розширення. Це продукт зі ступенем захисту IP20 і IP40. Важить 0,38 кг. Цей продукт відповідає рівням EN/IEC 61000-4-12, EN/IEC 60068-2-6 Fc, EN/IEC 61000-4-5, EN/IEC 60068-2-27 Ea, EN/IEC 61000-4-6 3, стандарти EN/IEC 61000-4-3, EN/IEC 61000-4-4 рівень 3, EN/IEC 61000-4-11 і EN/IEC 61000-4-2 рівень 3. Простий у виборі, установці та програмуванні Zelio Logic підходить для всіх ваших програм. Гнучкий, він пропонує вам вибір з 2 лінійок, компактних або модульних, розширюваних та 2 мови програмування (FBD або LADDER).
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Компактне інтелектуальне реле |
| Локальний дисплей | З |
| Кількість ліній схеми керування | 0…240 з драбина програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C 6 с/місяць на 25 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 100...240 В змінний струм |
| Межі напруги живлення | 85…264 В |
| Частота мережі живлення | 50/60 Гц |
| Максимальний струм джерела живлення | 100 мА на 100 В (без подовжувача) 50 мА на 240 В (без подовжувача) |
| Споживана потужність [ВА] | 11 В·А без подовжувача |
| Напруга ізоляції | 1780 В |
| Тип захисту | Від інверсії клем (команди керування не виконуються) |
| Кількість дискретних входів | 12 |
| Напруга дискретного входу | 100...240 В Змінна напруга |
| Струм дискретного входу | 0,6 мА |
| Частота дискретного входу | 47...53 Гц 57...63 Гц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 79 В |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 40 В |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 0.17 мА |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 0.5 мА |
| Кількість аналогових входів | 0 |
| Вхідний повний опір | 350 кОм |
| Кількість виходів | 8 релейний |
| Межі вихідної напруги | 5...30 В постійний струм 24...250 В змінний струм |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 8 А на всі 8 виходів |
| Електрична зносостійкість | AC-12 500000 цикли на 230 В, 1,5 А AC-15 500000 цикли на 230 В, 0,9 А DC-12 500000 цикли на 24 В, 1,5 А DC-13 500000 цикли на 24 В, 0,6 А |
| Комутаційна здатність [мА] | >= 10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 Гц 10 Гц (Режим холостого ходу) |
| Механічна зносостійкість | 10000000 цикли |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Годинник | Відсутній |
| Час реакції | 50 мс (0→1) драбина 50 мс (1→0) драбина 50...255 мс (0→1) FBD 50...255 мс (1→0) FBD 10 мс (0→1) релейний вихід 5 мс (1→0) релейний вихід |
| Клеми підключення | Гвинтові 1 x 0.2...1 x 2.5 мм² напівтвердий Гвинтові 1 x 0.2...1 x 2.5 мм² твердий Гвинтові 1 x 0.25...1 x 2.5 мм² гнучкий з наконечником Гвинтові 2 x 0.2...2 x 1.5 мм² твердий Гвинтові 2 x 0.25...2 x 0.75 мм² гнучкий з наконечником |
| Момент затягування | 0,5 Н.м |
| Категорія перенапруги | ІІІ conforming to МЕК 60664-1 |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Ступінь захисту | IP20 (клемна колодка) IP40 (передня панель) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 124.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 20 входів/виходів |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Інтелектуальне реле |
- Ціна: 20 074,72 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 240V AC з дисплеєм [SR2A201FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847672_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 240V AC з дисплеєм [SR2A201FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847673_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 240V AC з дисплеєм [SR2A201FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847674_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 240V AC з дисплеєм [SR2A201FU] Zelio Logic Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6931847675_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
