![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 12V DC з дисплеєм та годинником [SR2B201JD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847667_intelektualne-rele-20.jpg)
Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 12V DC з дисплеєм та годинником [SR2B201JD] Zelio Logic Schneider Electric
20 365,86 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR2B201JD
Цей продукт є частиною Smart Relay - Zelio Logic SR2/SR3, пропозиції простих систем автоматизації від 10 до 40 входів/виходів. Це компактне інтелектуальне реле Zelio Logic має 20 входів/виходів, локальний дисплей, лінії від 0 до 240 з мовою релейної (сходової) логіки та від 0 до 500 з FBD (діаграми функціональних блоків) програмованої лінійної схеми регулювання. Це модуль з номінальною напругою живлення 12 В постійного струму та часом циклу від 6 до 90 мс. Він пропонує 12 резистивних дискретних входів з напругою 12 В постійного струму, 6 аналогових входів з діапазонами від 0 В до 10 В, 0 В до 12 В і 8 релейних виходів. Це продукт зі ступенем захисту IP20 і IP40. Важить 0,38 кг. Основним застосуванням цього модуля є промисловість та будівництво, сфера послуг. Цей продукт сертифікований C-Tick, GL, UL, CSA і ГОСТ. Він відповідає стандартам EN/IEC 60068-2-6 Fc і EN/IEC 61000-4-11. Простий у використанні Zelio Logic пропонує справжні альтернативні рішення на основі кабельної логіки або спеціальних плат.
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Компактне інтелектуальне реле |
| Локальний дисплей | З |
| Кількість ліній схеми керування | 0…240 з драбина програмування 0…500 з FBD програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C 6 с/місяць на 25 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 12 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 10,4…14,4 В |
| Максимальний струм джерела живлення | 200 мА (без подовжувача) |
| Розсіювана потужність [Вт] | 2,5 Вт без подовжувача |
| Захист від зворотної полярності | З |
| Кількість дискретних входів | 12 відповідно до МЕК 61131-2 Тип 1 |
| Тип дискретного входу | Резистивний |
| Напруга дискретного входу | 12 В постійна напруга |
| Струм дискретного входу | 4 мА |
| Частоту чисельних подій | 1 кГц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 7 В для IB...IG >= 5.6 В для I1...IA та IH...IR |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 3 В для IB...IG <= 2.4 В для I1...IA та IH...IR |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 2 мА (I1...IA та IH...IR) >= 0,5 мА (IB...IG) |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 0.9 мА для всіх входів |
| Сумісність входу | 3-провідні датчики наближення PNP |
| Кількість аналогових входів | 6 |
| Тип аналогового входу | Режим синфазного сигналу |
| Діапазон аналогового входу | 0...10 В 0...12 В |
| Максимальна допустима напруга | 14,4 V |
| Роздільна здатність аналогового входу | 8 біт при максимальній напрузі |
| Значення молодшого біта | 39 мВ |
| Час перетворення | Час циклу інтелектуального реле |
| Похибка перетворення | +/- 5 % на 25 °C +/- 6.2 % на 55 °C |
| Стабільність та повторюваність характеристик | +/- 2 % на 55 °C |
| Робоча відстань | 10 m between stations, with screened cable |
| Вхідний повний опір | 14 кОм для IB...IG аналог 14 кОм для IB...IG дискрет 2.7 кОм для I1...IA та IH...IR дискрет |
| Кількість виходів | 8 релейний |
| Межі вихідної напруги | 24...250 В змінний струм 5...30 В постійний струм |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 8 А на всі 8 виходів |
| Електрична зносостійкість | AC-12 500000 цикли на 230 В, 1,5 А AC-15 500000 цикли на 230 В, 0,9 А DC-12 500000 цикли на 24 В, 1,5 А DC-13 500000 цикли на 24 В, 0,6 А |
| Комутаційна здатність [мА] | >= 10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 Гц 10 Гц (холостий хід) |
| Механічна зносостійкість | 10000000 цикли |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Годинник | З |
| Час реакції | 10 мс (0→1) 5 мс (1→0) |
| Клеми підключення | Гвинтові 1 x 0.2...1 x 2.5 мм² напівтвердий Гвинтові 1 x 0.2...1 x 2.5 мм² твердий Гвинтові 1 x 0.25...1 x 2.5 мм² гнучкий з наконечником Гвинтові 2 x 0.2...2 x 1.5 мм² твердий Гвинтові 2 x 0.25...2 x 0.75 мм² гнучкий з наконечником |
| Момент затягування | 0,5 Н.м |
| Категорія перенапруги | ІІІ conforming to МЕК 60664-1 |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Ступінь захисту | IP20 (клемна колодка) IP40 (передня панель) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вбудований годинник | Так |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 124.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 20 входів/виходів |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Інтелектуальне реле |
- Ціна: 20 365,86 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 12V DC з дисплеєм та годинником [SR2B201JD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847668_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 12V DC з дисплеєм та годинником [SR2B201JD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847669_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 12V DC з дисплеєм та годинником [SR2B201JD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847670_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
