![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 24V DC з дисплеєм [SR2A201BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847662_intelektualne-rele-20.jpg)
Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 24V DC з дисплеєм [SR2A201BD] Zelio Logic Schneider Electric
20 644,42 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: SR2A201BD
Цей продукт є частиною асортименту Zelio Logic, пропозиції інтелектуальних реле для простих систем автоматизації які мають від 10 до 40 входів/виходів. Поставляється з дисплеєм та без годинника. Перевіряє пам'ять для зберігання команд під час кожного ввімкнення живлення та від 0 до 240 за допомогою мови релейної (сходової) логіки чи лінійної схеми регулювання. Простий у використанні Zelio Logic є справжньою альтернативою рішенням, заснованим на кабельній логіці або спеціальних плат. Він пропонує 8 релейних виходів із нормально розімкнутим контактом і 12 дискретних входів. Він має номінальну напругу живлення 24 В постійного струму, максимальний струм живлення 100 мА (без розширення) і споживану потужність 6 Вт без розширення. Це продукт зі ступенем захисту IP20 і IP40. Важить 0,38 кг. Цей продукт відповідає стандартам EN/IEC 61000-4-5, EN/IEC 61000-4-6 рівень 3, EN/IEC 60068-2-6 Fc, EN/IEC 61000-4-12, EN/IEC 61000-4-11 , стандарти EN/IEC 61000-4-3, EN/IEC 61000-4-2 рівень 3, EN/IEC 60068-2-27 Ea та EN/IEC 61000-4-4 рівень 3. Простий у виборі, установці та програмуванні Zelio Logic підходить для всіх ваших програм. Гнучкий, він пропонує вам вибір з 2 лінійок, компактних або модульних, розширюваних та 2 мови програмування (FBD або LADDER).
| Серія продукту | Zelio Logic |
| Тип виробу або компоненту | Компактне інтелектуальне реле |
| Локальний дисплей | З |
| Кількість ліній схеми керування | 0…240 з драбина програмування |
| Тривалість циклу | 6…90 мс |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років на 25 °C |
| Відхилення ходу годинника | 12 хв/рік на 0…55 °C 6 с/місяць на 25 °C |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 19,2…30 В |
| Максимальний струм джерела живлення | 100 мА (без подовжувача) |
| Розсіювана потужність [Вт] | 6 Вт без подовжувача |
| Захист від зворотної полярності | З |
| Кількість дискретних входів | 12 відповідно до МЕК 61131-2 Тип 1 |
| Тип дискретного входу | Резистивний |
| Напруга дискретного входу | 24 В постійна напруга |
| Струм дискретного входу | 4 мА |
| Частоту чисельних подій | 1 кГц |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >= 15 В для I1...IA та IH...IR >= 15 В для IB...IG |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <= 5 В для I1...IA та IH...IR <= 5 В для IB...IG |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 2.2 мА (I1...IA та IH...IR) >= 1.2 мА (IB...IG) |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 0.5 мА (IB...IG) |
| Сумісність входу | 3-провідні датчики наближення PNP |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Тип аналогового входу | Режим синфазного сигналу |
| Діапазон аналогового входу | 0...24 В 0...10 В |
| Максимальна допустима напруга | 30 V |
| Роздільна здатність аналогового входу | 8 біт |
| Значення молодшого біта | 39 мВ |
| Час перетворення | Час циклу інтелектуального реле |
| Похибка перетворення | +/- 5 % на 25 °C +/- 6.2 % на 55 °C |
| Стабільність та повторюваність характеристик | +/- 2 % на 55 °C |
| Робоча відстань | 10 m between stations, with screened cable |
| Вхідний повний опір | 12 кОм для IB...IG аналог 12 кОм для IB...IG дискрет 7.4 кОм для I1...IA та IH...IR дискрет |
| Кількість виходів | 8 релейний |
| Межі вихідної напруги | 24...250 В змінний струм 5...30 В постійний струм |
| Тип контакту та з'єднання | Нормально відкритий |
| Вихідний тепловий струм | 8 А на всі 8 виходів |
| Електрична зносостійкість | AC-12 500000 цикли на 230 В, 1,5 А AC-15 500000 цикли на 230 В, 0,9 А DC-12 500000 цикли на 24 В, 1,5 А DC-13 500000 цикли на 24 В, 0,6 А |
| Комутаційна здатність [мА] | >= 10 мА на 12 В |
| Робоча частота [Гц] | 0,1 Гц 10 Гц (холостий хід) |
| Механічна зносостійкість | 10000000 цикли |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Годинник | Відсутній |
| Час реакції | 10 мс (0→1) 5 мс (1→0) |
| Клеми підключення | Гвинтові 1 x 0.2...1 x 2.5 мм² напівтвердий Гвинтові 1 x 0.2...1 x 2.5 мм² твердий Гвинтові 1 x 0.25...1 x 2.5 мм² гнучкий з наконечником Гвинтові 2 x 0.2...2 x 1.5 мм² твердий Гвинтові 2 x 0.25...2 x 0.75 мм² гнучкий з наконечником |
| Момент затягування | 0,5 Н.м |
| Категорія перенапруги | ІІІ conforming to МЕК 60664-1 |
| Маса нетто | 0,38 кг |
| Ступінь захисту | IP20 (клемна колодка) IP40 (передня панель) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 59.5 мм |
| Ширина | 124.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 20 входів/виходів |
| Наявність дисплея | доступно |
| Тип виробу | Інтелектуальне реле |
- Ціна: 20 644,42 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 24V DC з дисплеєм [SR2A201BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6931847663_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 24V DC з дисплеєм [SR2A201BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6931847664_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 24V DC з дисплеєм [SR2A201BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6931847665_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
![Інтелектуальне реле 20 входів/виходів 24V DC з дисплеєм [SR2A201BD] Zelio Logic Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6931847666_w159_h159_intelektualne-rele-20.jpg)
