![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928405954_stijka-x-bus-na.jpg)
Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric
15 182,06 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: BMXXBP0800
Ця стійка на 8 слотів є частиною модулів Modicon X80. Кількість слотів включає модулі процесора, модулі вводу/виводу, комунікаційні модулі та спеціальні модулі (за винятком модуля живлення). Цю стійку можна встановити на DIN-рейку, її вага становить 0,95 кг.
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Backplane |
| Кількість слотів | 8 шина X |
| Сумісність продуктів | Процесор BMXP34; Блок живлення BMXCPS; Модуль вводу/виводу; Спеціальний прикладний модуль |
| Споживання енергії [Вт] | 2,21 Вт |
| Електричне з'єднання | 1 з'єднувач (XBE) модуль розширення |
| Спосіб кріплення | By 4 M4/M5/M6 screws, кріплення на: панель; By 4 M4/M5/M6 screws, кріплення на: монтажна плата; Затискачами, кріплення на: симетрична DIN-рейка 35 мм |
| Висота | 103,7 мм |
| Ширина | 372,8 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Маса нетто | 0,95 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0…60 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 103.7 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 372.8 мм |
| Технічні характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 15 182,06 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928405955_w159_h159_stijka-x-bus-na.jpg)
![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928405956_w159_h159_stijka-x-bus-na.jpg)
![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928405957_w159_h159_stijka-x-bus-na.jpg)
![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928405958_w159_h159_stijka-x-bus-na.jpg)
![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928405959_w159_h159_stijka-x-bus-na.jpg)
![Стійка X-bus на 8 слотів [BMXXBP0800] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928405960_w159_h159_stijka-x-bus-na.jpg)
