![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928405932_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric
16 909,10 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: MCSESU083FN0
Продукт є частиною лінійки Modicon Networking, пропозиції некерованого комутатора Modicon Standard. Це некерований комутатор Ethernet TCP/IP, який оснащений 8 портами передачі даних для мідного кабелю. Він забезпечує просте підключення для кількох пристроїв Ethernet і надає клієнтам більше можливостей із застосуванням промислового рівня. Пристрій працює при споживанні потужності 1,5 Вт і номінальній напрузі від 12 до 24 В постійного струму. Має знімний 3-контактний роз'єм для живлення. Його розміри: 38 мм (ширина) x 102 мм (висота) x 79 мм (глибина) і вага 0,150 кг. Він має екрановані роз’єми, які підходять для невеликих, ізольованих мереж, систем із невеликим мережевим трафіком та низьким рівнем складності. Він має сертифікати CE, UL, RCM, UKCA, EAC і відповідає стандартам UL 61010 і МЕК 61131. Пристрій призначений для встановлення на 35-мм симетричну DIN-рейку. Він забезпечує низьке енергоспоживання та компактні розміри. Лінійка Modicon Networking пропонує розумний і гнучкий спосіб інтеграції рішень Ethernet у вашу роботу, від рівня пристрою до мережі керування та вашої корпоративної мережі. Він також забезпечує просте підключення для кількох пристроїв Ethernet. Лінійка Modicon Networking пропонує розумний і гнучкий спосіб інтеграції рішень Ethernet у вашу роботу, від рівня пристрою до мережі керування та вашої корпоративної мережі.
| Серія продукту | Modicon Networking |
| Тип виробу або компоненту | Некерований комутатор Ethernet TCP/IP |
| Протокол порту обміну даними | Ethernet TCP/IP |
| Ethernet порт | 10/100BASE-TX - 8 порт(и) мідний кабель |
| Максимальна кількість мережевих комутатор | Необмежено |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Екранований RJ45 мідний кабель |
| Підтримуюче середовище передачі | Кабель вита екранована пара CAT 5E для мідний кабель |
| Максимальна дальність кабелю між пристроям | 100 м мідний кабель |
| Номінальна напруга живлення | 12...24 В |
| Межі напруги живлення | 9,6…32 В безпечна низьковольтна напруга постійного струму |
| Споживання енергії [Вт] | 1,5 Вт |
| Електричне з'єднання | Знімний роз'єм 3 способи блок живлення |
| Монтажна опора | Симетрична din-рейка 35 мм |
| Маркування | CE, UL, RCM |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for блок живлення, 1 світлодіод на канал (жовтий) for швидкість передачі даних (ETH LINK), 1 двоколірний світлодіод (зелений/жовтий) for стан мережі |
| Тип кабельної системи Ethernet | Перемикачі TF |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 102 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Маса нетто | 0,15 кг |
| Ступінь захисту IP | IP30 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 79 |
| Ширина | 38 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль зв'язку |
- Ціна: 16 909,10 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928405933_w159_h159_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928405934_w159_h159_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928405935_w159_h159_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928405937_w159_h159_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928405938_w159_h159_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
![Комутатор мережевий некерований 8TX [MCSESU083FN0] Modicon Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928405939_w159_h159_komutator-merezhevij-nekerovanij.jpg)
