![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928405925_modul-tsifrovij-8.jpg)
Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric
17 215,52 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXDDM16022
Цифрові 8 вхід 24В= 8 вихід джерело транзисторне
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретного входу/виходу |
| Кількість дискретних входів | 8 |
| Тип входу | Струмовідвід (логічно позитивний) |
| Напруга дискретного входу | 24 В постійна напруга, дискретний логічний вхід: позитивний |
| Струм дискретного входу | 3,5 мА |
| Кількість дискретних виходів | 8 |
| Тип дискретного виходу | Напівпровідниковий |
| Напруга дискретного виходу | 24 В 19...30 В постійного струму |
| Струм дискретного виходу | 0.5 A |
| Сумісність входу | З 2-провідним/3-провідним датчиком наближення IEC 60947-5-2, З 2-провідним/3-провідним датчиком наближення МЕК 61131-2 тип 3 |
| Живлення датчика | 19...30 В |
| Поточний стан 1 гарантовано | >= 3 мА |
| Поточний стан 0 гарантовано | <= 1.5 мА |
| Струм на канал | 0,625 А |
| Максимальний струм на модуль | 5 А |
| Максимальний струм витоку | 0,5 мА на стан 0 |
| Максимальне просідання напруги | <1,2 В у стані 1 |
| Вхідний повний опір | 6800 Ом |
| Опір ізоляції | > 10 МОм 500 В DC |
| Розсіювана потужність [Вт] | 3,7 Вт |
| Типовий час реакції на постійному струмі | 4 мс |
| Максимальний час відгуку постійного струму | 7 мс |
| Час відгуку на виході | 1,2 мс |
| Запаралелювання виходів | Так: максимум 2 |
| Споживання типового струму | 79 мА на 3.3 В DC, 59 мА на 24 В DC |
| Споживання струму | <= 111 мА на 3.3 В DC, <= 67 мА на 24 В DC |
| Середній час між відмовами | 450000 Гн |
| Тип захисту | 1 зовнішній запобіжник на групу вхідних каналів 0,5 А швидкодіючий, захист від перенапруги на виході, захист від зворотної полярності на вході та виході, Захист від перевантаження на виході з обмежувачем струму 1,5 В < Id < 2 В, Захист від коротких замикань виходу із зовнішнім запобіжником 2 А, Зворотний вмонтований діод |
| Порогова напруга виявлення | <14 В DC преактуатор несправність/датчик несправність, >18 В DC преактуатор OK/датчик OK |
| Максимальне навантаження лампи розжарювання | 6 Вт |
| Частота перемикання | 0.5/LI² Гц |
| Максимальний час перевантаження | 15 мс |
| Омічний імпеданс навантаження | >= 48 Ом |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 світлодіод (зелений) RUN, 1 світлодіод на канал (зелений) діагностика, 1 світлодіод (червоний) ERR, 1 світлодіод (червоний) I/O |
| Маса нетто | 0,115 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 8 входів/виходів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 17 215,52 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928405926_w159_h159_modul-tsifrovij-8.jpg)
![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928405927_w159_h159_modul-tsifrovij-8.jpg)
![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928405928_w159_h159_modul-tsifrovij-8.jpg)
![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928405929_w159_h159_modul-tsifrovij-8.jpg)
![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928405930_w159_h159_modul-tsifrovij-8.jpg)
![Модуль цифровий 8 вхід 24V DC 8 вихід транзисторне джерело [BMXDDM16022] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928405931_w159_h159_modul-tsifrovij-8.jpg)
