![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928405906_modul-tsifrovij-16.jpg)
Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric
19 928,26 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXDRA1605
Цей модуль дискретного виведення є частиною модулів Modicon X80. Він має 16 релейних незахищених виходів, 24 В постійного струму / 24 В до 240 В змінного струму. Цей модуль підключається через 20-контактну знімну клемну колодку. Він займає один слот на стійці та має корпус, який забезпечує ступень захисту електроніки IP 20.
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних виходів |
| Кількість дискретних виходів | 16 відповідно до МЕК 61131-2 |
| Тип дискретного виходу | Реле |
| Напруга дискретного виходу | 24...48 В DC, 24...240 В AC |
| Ith умовний тепловий струм | 2 А |
| Опір ізоляції | > 10 МОм 500 В DC |
| Розсіювана потужність | 3 Вт |
| Час відгуку на виході | < 8 мс активація, < 10 мс деактивація |
| Споживання типового струму | 100 мА на 3.3 В DC, 95 мА на 24 В DC |
| Середній час між відмовами | 2 100 000 Гн |
| Захист на виході | Швидкодіючий запобіжник, розрядний діод / RC-ланцюг / ZNO, обмежувач перенапруги |
| Мінімальний струм перемикання | 1 мА 5 В DC |
| Електрична зносостійкість | AC-15 / AC-12 / DC-12 / DC-13, від 7 000 до 300 000 циклів залежно від напруги та типу |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений RUN, 1 зелений на канал, 1 червоний ERR, 1 червоний I/O |
| Маса нетто | 0,15 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 виходів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 19 928,26 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928405907_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928405908_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928405909_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928405910_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928405911_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вихід релейні [BMXDRA1605] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928405912_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
