![Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928404964_modul-tsifrovij-32.jpg)
Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric
22 067,74 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXDDI3202K
Цей модуль дискретного введення є частиною модулів Modicon X80. Він має 32 ізольовані входи і живиться від 24 В постійного струму. Цей вхідний модуль із 40-контактними роз’ємами призначений для використання разом із системою кріплення TeSys Quickfit. Він займає один слот на стійці та має корпус, який забезпечує ступень захисту електроніки IP 20.
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних входів |
| Кількість дискретних входів | 32 |
| Тип дискретного входу | Ізольований |
| Тип входу | Струмовідвід (логічно позитивний) |
| Напруга дискретного входу | 24 В постійна, логічний вхід: позитивний |
| Струм дискретного входу | 2,5 мА |
| Сумісність входу | 2- або 3-провідний датчик наближення (IEC 60947-5-2 / МЕК 61131-2 Тип 1) |
| Живлення датчика | 19...30 В |
| Поточний стан 1 | >= 2 мА |
| Поточний стан 0 | <= 0,5 мА |
| Вхідний повний опір | 9600 Ом |
| Опір ізоляції | > 10 МОм 500 В DC |
| Розсіювана потужність | 3,9 Вт |
| Типовий час реакції | 4 мс |
| Максимальний час відгуку | 7 мс |
| Запаралелювання входів | Ні |
| Споживання типового струму | 121 мА на 3.3 В постійний струм |
| Середній час між відмовами | 905000 Гн |
| Тип захисту | 1 зовнішній запобіжник 0,5 А, захист від зворотної полярності |
| Порогова напруга виявлення | < 14 В (неисправність датчика), > 18 В (датчик OK) |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений RUN, 1 зелений на канал, 1 червоний ERR, 1 червоний I/O |
| Маса нетто | 0,112 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 32 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 22 067,74 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928404965_w159_h159_modul-tsifrovij-32.jpg)
![Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928404966_w159_h159_modul-tsifrovij-32.jpg)
![Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928404967_w159_h159_modul-tsifrovij-32.jpg)
![Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928404968_w159_h159_modul-tsifrovij-32.jpg)
![Модуль цифровий 32 вхід 24V DC [BMXDDI3202K] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928404969_w159_h159_modul-tsifrovij-32.jpg)
