![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928404957_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric
23 042,68 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXXBE1000
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M340, пропозиції програмованих контролерів автоматизації (PAC). Цей розширювач стійки є аксесуаром для розширення програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Це стійка об’єднавчої плати Ethernet зі струмом 160 мА при 24 В постійного струму та 22 мА при 3,3 В постійного струму. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Він оснащений 2 x 9-контактними роз'ємами SUB-D для електричного підключення. Це продукт з ступенем IP20. Вона підходить для середніх і великих процесів обробки, а розширювач підходить для конфігурації з кількома стійками. Вона відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Цей розширювач об’єднавчої плати сумісний із об’єднавчою платою Modicon M340 BMXXBP0600, BMXXBP0400, BMXXBP0800 і BMXXBP1200. Modicon X80 складається із сумісної спільної платформи модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання за допомогою однакових запасних частин на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Платформа автоматизації Modicon M340 |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар / категорія "окрема деталь" |
| Тип аксесуара/запасної частини | Основна плата |
| Найменування аксесуара/окремої частини | Розширювач материнської плати |
| Сумісність продуктів | BMXXBP0600, BMXXBP0400, BMXXBP0800, BMXXBP1200 |
| Призначення аксесуара/окремої деталі | Для багатостійкової конфігурації |
| Електричне з'єднання | 2 гніздових роз'єми SUB-D 9 |
| Місцева сигналізація | 1 зелений світлодіод (RUN) шина, 1 червоний світлодіод (COL) стійка, 4 зелені світлодіоди для статусу адреси стійки |
| Споживання струму | 160 мА на 24 В постійний струм, 22 мА на 3,3 В постійний струм |
| Конструкція модулю | Стандартний |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
- Ціна: 23 042,68 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928404958_w159_h159_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928404959_w159_h159_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928404960_w159_h159_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928404961_w159_h159_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928404962_w159_h159_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
![Стандартний подовжувач шасі 2xSUB-D 9 [BMXXBE1000] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928404963_w159_h159_standartnij-podovzhuvach-shasi.jpg)
