![Панель 4 шина X + Ethernet для монтажу ПЛК М580 [BMEXBP0400H] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928404956_panel-4-shina.jpg)
Панель 4 шина X + Ethernet для монтажу ПЛК М580 [BMEXBP0400H] Schneider Electric
23 884,62 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMEXBP0400H
Панель 4H для монтажу ПЛК М580, EtherNet
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип аксесуара/запасної частини | Зносостійка рейка |
| Застосування | Для важких умов експлуатації |
| Кількість слотів | 4 шина X + Ethernet |
| Сумісність продуктів | Блок живлення BMXCPS, Модуль вводу/виводу, Спеціальний прикладний модуль, BMX процесор, Процесор BME |
| Споживання енергії | 162 мВт 3,3 В постійний струм, 2,8 Вт 24 В постійний струм |
| Електричне з'єднання | 1 з'єднувач (XBE) модуль розширення |
| Спосіб кріплення | 4 гвинтами (діаметр 4,32–6,35 мм) на панель, 4 гвинтами М6 на пластину, затискачами на симетричну DIN-рейку 35 мм |
| Споживання струму | 49 мА 3,3 В постійний струм, 118 мА 24 В постійний струм |
| Середній час між відмовами | 1 588 025 Гн |
| Маса нетто | 0,705 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 23 884,62 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

