![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928404936_modul-tsifrovij-16.jpg)
Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric
32 448,80 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXDDM3202K
Цей продукт є частиною лінійки Modicon X80, спільної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Цей дискретний модуль введення/виведення має 16 вхідних каналів, 16 твердотільних вихідних каналів. Це дискретний модуль вводу/виводу з дискретною вхідною/вихідною напругою 24 В постійного струму, вихідним струмом 0,1 А, максимальною розсіюваною потужністю 4 Вт і струмом споживання 104 мА при 24 В постійного струму, 166 мА при 3,3 В постійного струму. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Він пропонує 432904 години напрацювання на відмову. Це продукт з ступенем захисту IP20. Важить 0,11 кг. Він підходить для середніх і великих процесів обробки інформації. Цей продукт сертифікований Торговим флотом, RCM, CSA, EAC, CE та UL. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Цей вхід сумісний із 2-/3-провідними датчиками наближення, що відповідають стандарту IEC 60947-5-2. Modicon X80 складається із сумісної спільної платформи модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання за допомогою однакових запасних частин на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретного входу/виходу |
| Кількість дискретних входів | 16 |
| Тип входу | Струмовідвід (логічно позитивний) |
| Напруга входу | 24 В постійна, позитивний логічний |
| Струм входу | 2,5 мА |
| Кількість дискретних виходів | 16 |
| Тип виходу | Напівпровідниковий |
| Напруга виходу | 24 В 19–30 В постійного струму |
| Струм виходу | 0,1 A |
| Струм на канал | 0,125 A |
| Максимальний струм на модуль | 3,2 A |
| Вхідний опір | 9600 Ом |
| Ізоляція | >10 МОм 500 В DC |
| Розсіювана потужність | 4 Вт |
| Час реакції входу | 4–7 мс |
| Час реакції виходу | 1,2 мс |
| Запаралелювання виходів | Так, максимум 3 |
| Споживання струму | 69 мА 24 В, 125 мА 3,3 В (типовий) |
| Середній час між відмовами | 430 000 Гн |
| Захист | запобіжник, обмежувач струму, захист від перенапруги та зворотної полярності, коротке замикання |
| Порогова напруга | <14 В - несправність, >18 В - OK |
| Максимальне навантаження лампи | 1,2 Вт |
| Частота перемикання | 0,5/LI² Гц |
| Омічний імпеданс | <=220 Ом |
| Світлодіоди | зелений RUN, зелений діагностика на канал, червоний ERR, червоний I/O |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів/виходів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 32 448,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928404937_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928404938_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928404940_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928404942_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928404944_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
![Модуль цифровий 16 вхід 24V DC 16 вихід транзисторне джерело [BMXDDM3202K] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928404945_w159_h159_modul-tsifrovij-16.jpg)
