![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928404926_modul-analogovij-4.jpg)
Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric
33 198,19 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXAMI0410
Цей модуль аналогового введення високого рівня є частиною модулів Modicon X80. Він має 4 ізольовані аналогові входи (16 біт) і використовується з датчиками або передавачами. Цей модуль підключається через 20-контактну знімну клемну колодку. Він виконує функції моніторингу, вимірювання та керування безперервними процесами. Модуль пропонує різні діапазони напруги або струму для кожного з входів залежно від вибору конфігурації. Він займає один слот на стійці та має корпус, який забезпечує ступінь захисту електроніки IP 20.
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових входів |
| Електричне з'єднання | 20 пінів 1 з'єднувач |
| Ізоляція між каналами | Ізольований |
| Кількість аналогових входів | 4 |
| Тип аналогового входу | Струм +/-20 мА, Струм 0...20 мА, Струм 4...20 мА, Напруга +/-10 В, +/-5 В, 0...10 В, 0...5 В, 1...5 В |
| АЦП | 24 біти, роздільна здатність 16 біт |
| Допустима перенапруга на входах | +/-30 V для напруги, +/-90 мА для струму |
| Вхідний повний опір | 10 МОм для напруги, 250 Ом + 3,6…50 Ом для струму |
| Точність | 0,1–0,3 % повної шкали |
| Фільтрація | Цифрова фільтрація першого порядку |
| Час циклу | 5 мс для 4 каналів |
| Відхилення температури | 15–30 ppm/°C |
| Напруга ізоляції | 300 В між каналами, 1400 В канал/земля та канал/шина |
| Макс. конвертація | +/-11,4 V для всіх каналів |
| Середній час між відмовами | 1 200 000 Гн |
| Світлодіодний індикатор | 1 зелений RUN, 1 зелений діагностика на канал, 2 червоні ERR та I/O |
| Маса нетто | 0,143 кг |
| Споживання енергії | 0,82–1,30 Вт 24 В, 0,32–0,48 Вт 3,3 В |
| Споживання струму | 45 мА 24 В, 150 мА 3,3 В |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 4 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 33 198,19 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928404927_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928404928_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928404930_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928404932_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928404933_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вхід ізольовані, швидкісні [BMXAMI0410] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928404934_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
