![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928404918_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric
33 480,35 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXCPS3500
Цей продукт є частиною лінійки Modicon X80, спільної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Цей модуль живлення має первинну напругу від 100 В до 240 В змінного струму. Це модуль джерела живлення з вторинною потужністю 31,2 Вт при 24 В постійного струму, струмом у вторинній напрузі 4,5 А при 3,3 В постійного струму та максимальною розсіюваною потужністю 8,5 Вт. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Він оснащений 2-контактним роз’ємом для реле сигналізації, 5-контактним роз’ємом для живлення мережі, захисним заземленням для електричного підключення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Важить 0,36 кг. Він підходить для середніх і великих процесів. Цей продукт сертифікований CE, RCM, Merchant Navy, CSA, EAC, UL. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Modicon X80 складається із сумісної спільної платформи модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання за допомогою однакових запасних частин на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль живлення |
| Сумісність з об'єднувальною платою | Не сумісний з BMEXBP..02 |
| Напруга на первинній обмотці | 100...240 В |
| Тип мережі живлення | Змінний струм |
| Потужність вторинного ланцюга | 15 Вт 3.3 В, 31,2 Вт 24 В, 21,6 Вт 24 В джерело живлення датчика |
| Ліміт напруги на первинній обмотці | 85...264 В |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Межі частоти мережі | 47…63 Гц |
| Повна потужність | 0,12 кВА |
| Вхідний струм | 0,52 А 240 В, 1,04 А 115 В |
| Максимальний пусковий струм | 30 А 120 В, 60 А 240 В |
| Короткочасне перевантаження струму I²t | 1 A²·с 120 В, 3 A²·с 240 В |
| It під час активації | 0,05 А·с 120 В, 0,07 А·с 240 В |
| Середній час між відмовами | 4 300 000 Гн |
| Тип захисту | Внутрішній запобіжник, захист від перевантаження, перенапруги, короткого замикання вторинного ланцюга |
| Струм при вторинній напрузі | 0,9 А 24 В джерело живлення датчика, 1,3 А 24 В блок живлення, 4,5 А 3.3 В логічне живлення |
| Максимальна розсіювана потужність | 8,5 Вт |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений LED стійки, 1 зелений LED датчика |
| Тип керування | Кнопка холодного перезапуску RESET |
| Електричне з'єднання | 1 з'єднувач 2 контакт(и) сигнальне реле, 1 з'єднувач 5 контакт(и) мереж. живл., захисне заземлення, вхід датчик 24 В DC |
| Опір ізоляції | >= 100 МОм |
| Маса нетто | 0,36 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль живлення |
| Основні | |
| Тип монтажу | Поверхневий |
- Ціна: 33 480,35 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928404919_w159_h159_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928404921_w159_h159_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928403578_w159_h159_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928404922_w159_h159_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928404923_w159_h159_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
![Модуль живлення 100-240V AC 0,9 А [BMXCPS3500] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928404925_w159_h159_modul-zhivlennya-100-240v.jpg)
