![Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928403575_modul-zhivlennya-24-48v.jpg)
Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric
33 480,35 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXCPS3020
Цей модуль живлення є частиною модулів Modicon X80. Цей модуль забезпечує джерело живлення для кожної стійки введення/виведення Modicon X80 і встановлених модулів. Він постачається з ізольованою напругою від 24 В до 48 В постійного струму. Він має корпус, який забезпечує захист електроніки IP 20.
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль живлення |
| Сумісність з об'єднувальною платою | Не сумісний з BMEXBP..02 |
| Напруга на первинній обмотці | 24...48 В ізольовані |
| Тип мережі живлення | Постійний струм |
| Потужність вторинного ланцюга | 15 Вт 3.3 В, 31,2 Вт 24 В |
| Ліміт напруги на первинній обмотці | 18...62.4 В |
| Вхідний струм | 0,83 А 48 В, 1,65 А 24 В |
| Максимальний пусковий струм | 30 А 24 В, 60 А 48 В |
| Короткочасне перевантаження струму I²t | 1 A²·с 24 В, 3 A²·с 48 В |
| It під час активації | 0,2 А·с 24 В, 0,3 А·с 48 В |
| Середній час між відмовами | 4 600 000 Гн |
| Тип захисту | Внутрішній запобіжник, захист від перевантаження, перенапруги, короткого замикання вторинного ланцюга |
| Струм при вторинній напрузі | 1,3 А 24 В, 4,5 А 3.3 В |
| Максимальна розсіювана потужність | 8,5 Вт |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений LED |
| Тип керування | Кнопка холодного перезапуску RESET |
| Електричне з'єднання | 1 з'єднувач 2 контакт(и) сигнальне реле, 1 з'єднувач 5 контакт(и) мережеве живлення |
| Максимальна дальність кабелю | 10 м (1,5 мм²), 15 м (2,5 мм²) |
| Опір ізоляції | >= 10 МОм |
| Маса нетто | 0,34 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль живлення |
- Ціна: 33 480,35 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928403576_w159_h159_modul-zhivlennya-24-48v.jpg)
![Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928403577_w159_h159_modul-zhivlennya-24-48v.jpg)
![Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928403578_w159_h159_modul-zhivlennya-24-48v.jpg)
![Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928403579_w159_h159_modul-zhivlennya-24-48v.jpg)
![Модуль живлення 24-48V DC ізольовані [BMXCPS3020] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928403580_w159_h159_modul-zhivlennya-24-48v.jpg)
