![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928403555_modul-tsifrovij-64.jpg)
Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric
36 043,93 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXDDI6402K
Цей продукт є частиною лінійки Modicon X80, спільної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Цей модуль дискретного введення має 64 входи з логікою прийому (позитивною). Це вхідний модуль із вхідною напругою 24 В постійного струму, струмом споживання 200 мА при 3,3 В постійного струму та розсіюваною потужністю 4,3 Вт. Між каналами є ізоляція. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Він має зовнішній запобіжник на групу каналів 0,5 А швидкого перегорання та без захисту від зворотної полярності. Він пропонує 362681 годин напрацювання на відмову. Це продукт з ступенем захисту IP20. Вага 0,145 кг. Він підходить для середніх і великих процесів обробки інформації. Цей продукт сертифіковано EAC, RCM, UL, CSA, Merchant Navy, CE. Він відповідає стандартам IEC 61131-2, CSA C22,2 No 142, CSA C22,2 No 213 і UL 508. Modicon X80 складається із сумісної спільної платформи модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання за допомогою однакових запасних частин на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних входів |
| Кількість дискретних входів | 64 |
| Тип дискретного входу | Ізольований |
| Тип входу | Струмовідвід (логічно позитивний) |
| Напруга дискретного входу | 24 В постійна, позитивний |
| Струм дискретного входу | 0,6 мА |
| Живлення датчика | 19...30 В |
| Вхідний повний опір | 40000 Ом |
| Опір ізоляції | > 10 МОм 500 В DC |
| Розсіювана потужність [Вт] | 4,3 Вт |
| Типовий час реакції | 4 мс |
| Максимальний час відгуку | 7 мс |
| Запаралелювання входів | Ні |
| Споживання типового струму | 160 мА на 3,3 В постійний струм |
| Середній час між відмовами | 510000 Гн |
| Тип захисту | 1 зовнішній запобіжник на групу каналів 0,5 А, без захисту від зворотної полярності |
| Порогова напруга виявлення | < 14 В несправність, > 18 В OK |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений +32 канали, 1 зелений RUN, 1 зелений на канал, 1 червоний ERR, 1 червоний I/O |
| Маса нетто | 0,145 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 64 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 36 043,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928403556_w159_h159_modul-tsifrovij-64.jpg)
![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928403558_w159_h159_modul-tsifrovij-64.jpg)
![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928403559_w159_h159_modul-tsifrovij-64.jpg)
![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928403560_w159_h159_modul-tsifrovij-64.jpg)
![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928403562_w159_h159_modul-tsifrovij-64.jpg)
![Модуль цифровий 64 вхід 24V DC [BMXDDI6402K] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928403563_w159_h159_modul-tsifrovij-64.jpg)
