![Модуль цифровий 32 вхід 12-24V DC [BMXDDI3232] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928403554_modul-tsifrovij-32.jpg)
Модуль цифровий 32 вхід 12-24V DC [BMXDDI3232] Schneider Electric
36 991,92 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXDDI3232
Цифрові 32 вхід =12/24В Sink/Source
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних входів |
| Кількість дискретних входів | 32 |
| Тип дискретного входу | Ізольований |
| Тип входу | Струмовідвід (логічно позитивний), Джерело струму (логічно негативний) |
| Напруга дискретного входу | 12 В постійна, 24 В постійна, позитивний або негативний |
| Струм дискретного входу | 3,3 мА |
| Сумісність входу | 2-провідний/3-провідний датчик наближення IEC 61131-2 тип 3 |
| Живлення датчика | 19...30 В |
| Граничний рівень напруги (стан 1) | >=10 В / <=-10 В |
| Поточний стан 1 гарантовано | >=2 мА |
| Граничний рівень напруги (стан 0) | <=5 В / >=-5 В |
| Поточний стан 0 гарантовано | <=1,5 мА |
| Вхідний повний опір | 7270 Ом |
| Опір ізоляції | >10 МОм 500 В DC |
| Розсіювана потужність [Вт] | 4,7 Вт |
| Типовий час реакції на постійному струмі | 4 мс |
| Максимальний час відгуку постійного струму | 7 мс |
| Запаралелювання виходів | Так |
| Споживання типового струму | 100 мА на 3,3 В постійний струм |
| Середній час між відмовами | 2 200 000 Гн |
| Тип захисту | 1 зовнішній запобіжник на групу каналів 0,5 А Швидкодіючий |
| Порогова напруга виявлення | <14 В несправність, >19 В OK |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений RUN, 1 зелений на канал, 1 червоний ERR, 1 червоний I/O |
| Маса нетто | 0,137 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 32 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 36 991,92 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

