![Панель 6 шина X + Ethernet для монтажу ПЛК М580 [BMEXBP0602] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928403553_panel-6-shina.jpg)
Панель 6 шина X + Ethernet для монтажу ПЛК М580 [BMEXBP0602] Schneider Electric
42 302,40 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMEXBP0602
Цей продукт є частиною лінійки Modicon X80, спільної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Ця стійка об’єднавчої плати Ethernet є аксесуаром програмованих контролерів автоматизації. Ця 6-слотова подвійна плата Ethernet і X-bus забезпечує 6 слотів із 6 роз’ємами Ethernet і X-bus для змішаних модулів. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Це стійка об'єднувальної панелі Ethernet зі струмом 152 мА при 24 В постійного струму та 58 мА при 3,3 В постійного струму. Він оснащений модулем розширення з 1 роз’ємом (XBE) для електричного підключення. Він пропонує 201000 годин напрацювання на відмову. Це продукт з ступенем захисту IP20. Важить 1,02 кг. Він підходить для середніх і великих процесів. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Ця стійка об’єднавчої плати Ethernet сумісна з окремим прикладним модулем, модулем введення/виведення, процесором BMX і процесором BME. Modicon X80 складається із сумісної спільної платформи модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання за допомогою однакових запасних частин на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип аксесуара/запасної частини | Стійка |
| Кількість слотів | 6 шина X + Ethernet |
| Сумісність продуктів | Спеціальний прикладний модуль, BMX процесор, Модуль вводу/виводу, Процесор BME, BMXCPS4002 |
| Споживання енергії [Вт] | 191 мВт 3,3 В постійний струм, 3,6 Вт 24 В постійний струм |
| Електричне з'єднання | 1 з'єднувач (XBE) модуль розширення |
| Спосіб кріплення | 4 гвинтами (діаметр 4,32…6,35 мм) на панель, 4 гвинтами М6 на пластину, Затискачами на симетрична din-рейка 35 мм |
| Споживання струму | 152 мА на 24 В постійний струм, 58 мА на 3,3 В постійний струм |
| Середній час між відмовами | 1 353 797 Гн |
| Маса нетто | 1,02 кг |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 42 302,40 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

