![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928403516_modul-analogovij-4.jpg)
Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric
49 455,85 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXAMO0410
Цей продукт є частиною лінійки Modicon X80, загальної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Цей ізольований модуль аналогового виводу має 4 виходи з роздільною здатністю 15 біт + знак. Це вихідний модуль, який працює з внутрішнім джерелом живлення через стійку. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Він оснащений 20-контактним роз'ємом для електричного підключення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Важить 0,15 кг. Він підходить для середніх і великих процесів. Цей продукт сертифіковано EAC, Торговим флотом, CSA, RCM, CE та UL. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Modicon X80 складається із спільної платформи сумісних модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання за допомогою однакових запасних частин на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових виходів |
| Електричне з'єднання | 20 пінів, 1 з'єднувач |
| Ізоляція між каналами | Ізольований |
| Кількість аналогових виходів | 4 |
| Тип аналогового виходу | Струм 0...20 мА, 4...20 мА, Напруга +/-10 В |
| Роздільна здатність аналогового виходу | 15 біт + знак |
| Живлення | Внутрішнє через стійку |
| Час перетворення | <= 1 мс |
| Максимальне значення конвертації | 0...21 мА 0...20 мА, 0...21 мА 4...20 мА, +/-10.5 В +/-10 В |
| Похибка вимірювання | <=0.2% повної шкали 0...60 °C, 0.1% 25 °C |
| Відхилення температури | 45 ppm/°C +/-10 В, 45 ppm/°C 0...20 мА, 45 ppm/°C 4...20 мА |
| Мінімальне перехідне згасання | 80 дБ |
| Заглушення синфазних сигналів | 100 дБ |
| Напруга ізоляції | 1400 В між каналами та землею, 1400 В між каналами та шиною, 750 В між каналами |
| Тип виявлення | Обрив 0...20 мА, Обрив 4...20 мА, Коротке замикання +/-10 В |
| Омічний імпеданс навантаження | >=1000 Ом +/-10 В, <=500 Ом 0...20 мА, <=500 Ом 4...20 мА |
| Режим нейтралізації несправності | Конфігурований, Попередньо визначений |
| Середній час між відмовами | 1 000 000 Гн |
| Висота над рівнем моря | 0...2000 м, 2000...5000 м з коефіцієнтом зниження |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений RUN, 1 зелений на канал діагностика, 1 червоний ERR, 1 червоний I/O |
| Маса нетто | 0,15 кг |
| Споживання енергії [Вт] | 3 Вт 24 В постійний струм типовий, 3,6 Вт максимум, 0,45 Вт 3.3 В типовий, 0,51 Вт максимум |
| Споживання струму | 150 мА на 3.3 В, 140 мА на 24 В постійний струм |
| Робоча температура | 0…60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 4 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 49 455,85 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928403517_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928403518_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928403520_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928403521_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928403522_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
![Модуль аналоговий 4 U/I вихід ізольовані [BMXAMO0410] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928403523_w159_h159_modul-analogovij-4.jpg)
