![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928402152_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric
51 855,90 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXNRP0201
Цей оптоволоконний конвертер є частиною лінійки Modicon X80, загальної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Він підтримує одиночний режим і функцію гарячої заміни. Це волоконно-оптичний повторювач зі струмом 200 мА та номінальною напругою 24 В. Він забезпечує довжину хвилі 1310 нм. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Оптичний повторювач має 2 RJ45 з портом 100BASE-TX, 2 волоконно-оптичні з портом 100BASE-FX, порти Ethernet із робочою відстанню від 0 м до 15000 м. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри 32 мм (ширина) x 86 мм (глибина) x 100 мм (висота) і вага 203 г. Він підходить для середніх і великих процесів. Цей продукт сертифікований CE, Торговий флот, C-Tick. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Цей продукт сумісний з усією лінійкою контролерів Modicon. Повторювач підключений до адаптерів CRA за допомогою кабелів Ethernet Interlink. Modicon X80 — це загальна платформа модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання завдяки однаковим запасним частинам на складі та унікальному навчанню для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Волоконно-оптичний ретранслятор |
| Тип оптоволокна | Один режим |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Споживання струму | 140 мА постійно, 200 мА максимальний |
| Доступна функція | Гаряча заміна |
| Кількість портів | 2 RJ45 100BASE-TX, 2 оптоволокно 100BASE-FX |
| Місцева сигналізація | 1 зелений PWR, 1 червоний ERR, 2 зелених для стану мережі, 2 зелених для стану/активності оптоволокна |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Робоча відстань | 0…15000 м |
| Згасання | -15…-8 дБ (9/125 мкм) |
| Час зростання/спаду імпульсу | 2,5 нс |
| Чутливість приймача | -31…-8 дБм |
| Маркування | CE |
| Габарити (ШхВхГ) | 32 x 100 x 86 мм |
| Маса нетто | 203 г |
| Робоча температура | 0…60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль зв'язку |
- Ціна: 51 855,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928402153_w159_h159_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928402154_w159_h159_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928402155_w159_h159_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928402156_w159_h159_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928402157_w159_h159_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
![Оптоволоконний конвертер М340 EtherNet-Оптика SM 24V [BMXNRP0201] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928402158_w159_h159_optovolokonnij-konverter-m340.jpg)
