![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928402109_modul-protsesora-m580.jpg)
Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric
816 702,08 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMEH586040
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M580, пропозиції програмованих контролерів автоматизації (PAC) і безпечних програмованих логічних контролерів (PLC) із вбудованим Ethernet. Цей резервний процесорний модуль пропонує максимум 1 конфігурацію стійки. Це процесорний модуль зі споживаним струмом 295 мА при 24 В постійного струму. Він підтримує 64 розподільчих обладнання. Він інтегрований з Ethernet TCP/IP для службового порту, 2 Ethernet TCP/IP для мережі пристроїв, Ethernet для порту HSBY і USB типу mini B для підключення. Він пропонує 600 000 годин напрацювання на відмову. Він має 31 - 2 стійки на віддалену точку для станції введення/виведення. Він має вбудовану оперативну пам’ять 64 МБ для програм і даних, інтегровану оперативну пам’ять 10 КБ для системної пам’яті та розширювану флеш-пам’ять 4 ГБ для зберігання даних. Це продукт з ступенем захисту IP20. Вага 0,849 кг. Він підходить для середніх і великих процесів. Цей продукт сертифікований CE, Торговим флотом, UL, RCM, CSA, EAC. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Переваги Modicon M580 полягають у скороченні часу виходу на ринок, підвищенні надійності та стійкості, підвищенні продуктивності та підвищенні операційної прибутковості завдяки покращеному доступу до даних.
| Серія продукту | Modicon M580 |
| Тип виробу або компоненту | Резервний модуль процесора |
| Кількість шасі | 1 |
| Cпеціальні застосування I/O | Лічильник, Енкодер типу SSI, З'єднання через послідовні канали, Протокол HART, Точна відмітка часу, Управління переміщенням, Управління процесом |
| Канал керування | Програмовані регістри |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 Ethernet TCP/IP для сервісний порт, 2 Ethernet TCP/IP для мережа пристроїв, USB тип mini B, 1 Ethernet для Порт HSBY |
| Кількість віддалених станцій входу/виходу | 31 - 2 шасі за Дроселі X80 та Quantum |
| Кількість станцій входу/виходу | 64 |
| Розрядність процесора коммуникаційного модуля | 6 Ethernet модуль зв'язку, 16 модуль AS-інтерфейсу |
| Служба обміну даними | Сканер DIO, Сканнер RIO |
| Опис пам'яті | Розширюваний флеш-пам'ять 4 ГБ, Інтегрований ОПЕРАТИВНА ПАМ'ЯТЬ 10 кБ для системна пам'ять, 64 МБ для програма та дані, 4096 kB для дані HSBY |
| Структура застосування | 1 циклічне/періодичне головне завдання, 1 періодична швидка задача |
| Кібербезпека | Achilles сертифікований, Захист від DoS-атак, IPSec, Протоколювання SNMP, Підтримка протоколу Syslog, Безпека транспортного рівня, Контрольний журнал, Embedded firewall, Підпис прошивки, Захист паролем, Зміцнення портів, Безпечний зв'язок (HTTPS), Журнал безпеки |
| Кількість інструкцій на мс | 40 Kinst/ms 65 % булевої + 35 % фіксованої точки, 50 Kinst/ms 100 % булевий |
| Споживання струму | 365 mA на 24 В постійний струм |
| Середній час між відмовами | 650000 Гн |
| Робоча температура навколишнього середови | 0…60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Процесорний модуль |
- Ціна: 816 702,08 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928402110_w159_h159_modul-protsesora-m580.jpg)
![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928402111_w159_h159_modul-protsesora-m580.jpg)
![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928402112_w159_h159_modul-protsesora-m580.jpg)
![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928402113_w159_h159_modul-protsesora-m580.jpg)
![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928402114_w159_h159_modul-protsesora-m580.jpg)
![Модуль процесора M580 HSBY L6 для RIO [BMEH586040] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928402115_w159_h159_modul-protsesora-m580.jpg)
