![База універсальна для модулів 24V DC [TM5ACBM15] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928401876_baza-universalna-dlya.jpg)
База універсальна для модулів 24V DC [TM5ACBM15] Schneider Electric
6 172,21 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: TM5ACBM15
Універсальна база для модулів 24В адрес
| Серія продукту | Modicon TM5 |
| Тип аксесуара/запасної частини | Основа шини з налаштуванням адреси |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Комунікаційні аксесуари |
| Сумісність продуктів | Загальний розподільний модуль, Аналоговий модуль, 24 В постійного струму дискретні модулі, Модуль лічильника, Віддалений модуль передавача |
| Продаж неподільною кількістю | 1 |
| Сумісність серії | Modicon M258, Modicon LMC058 |
| Колір | Білий |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 6 172,21 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

