![Термостат для M171 LCD екран 12V без підсвітки [TM171DWAL2U] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928401874_termostat-dlya-m171.jpg)
Термостат для M171 LCD екран 12V без підсвітки [TM171DWAL2U] Schneider Electric
6 803,90 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM171DWAL2U
Дистанційний дисплей є частиною лінійки Modicon M171/M172/M173, пропозицією керування для систем ОВіК. Монохромний РК-дисплей є аксесуаром до оптимізованих контролерів M171.
| Серія продукту | Modicon M171 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дисплея |
| Колір дисплея | Монохромний |
| Живлення | Зовнішнє джерело |
| Тип дисплея | LCD екран |
| Кількість ключів | 4 |
| Колір | Білий |
| [Us] номінальна напруга живлення | 12 В постійний струм |
| Споживання енергії [Вт] | 5 Вт, 0 Вт |
| Маркування | CE |
| Годинник реального часу | З тактові імпульси |
| Місцева сигналізація | РК-дисплей |
| Сумісність продуктів | Логічний контролер M171 оптимізований |
| Висота | 137 мм |
| Ширина | 96,5 мм |
| Глибина | 31,3 мм |
| Маса нетто | 0,143 кг |
| Сертифікація виробу | cURus |
| Ступінь захисту | IP40 Передня панель |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Ширина | 96.5 мм |
| Довжина | 31.3 |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
- Ціна: 6 803,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

