![Картридж TMC4 2 аналогові входи 10V 4-20мА [TMC4AI2] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928401628_kartridzh-tmc4-2.jpg)
Картридж TMC4 2 аналогові входи 10V 4-20мА [TMC4AI2] Schneider Electric
11 236,49 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TMC4AI2
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M241, пропозиції логічних контролерів для додатків, що потребують високої продуктивності. Цей аналоговий вхідний картридж призначений для логічних контролерів. Він забезпечує 2 аналогових струмових входу з роздільною здатністю 16 біт. Максимальна відстань екранованих скручених пар між пристроями становить 30 м для входу. Між входом і внутрішньою логікою при 500 В постійного струму є ізоляція, а між входами немає. Він оснащений пружинною клемою для електричного підключення. Його розміри: 34 мм (ширина) x 21 мм (глибина) x 50 мм (висота). Вага 0,055 кг. Цей аналоговий вхідний картридж сумісний із ПЛК Modicon M241C. Досягніть еталонної продуктивності та підвищте прибутковість за допомогою Modicon M241 за допомогою інтуїтивно зрозумілого машинного програмування за допомогою EcoStruxure Machine Expert, готових до використання програм і функціональних блоків.
| Серія продукту | Modicon M241 |
| Тип виробу або компоненту | Картридж аналогового входу |
| Сумісність продуктів | Modicon M241C |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Тип аналогового входу | струм 4...20 мА, струм 0...20 мА, напруга 0...10 В |
| Роздільна здатність аналогового входу | 12 біт |
| Значення молодшого біта | 1 мВ напруга, 2 мкА струм |
| Тривалість вибірки | 10 мс |
| Абсолютна похибка виміру | +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C |
| Відхилення температури | +/- 0,006 % FS/°C |
| Стабільність та повторюваність | +/- 0,2 %FS |
| Нелінійність | +/- 0,05 %FS |
| Перехресне наведення | 80 дБ |
| Тип кабелю | Екранована вита пара |
| Електричне з'єднання | 1 x 1.5 мм² колодка з пружинними клемами, крок 3.5 мм |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | <30 м |
| Ізоляція | Між входом і внутрішньою логікою 500 В постійний струм, Неізольований між входами |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Маса нетто | 0,055 кг |
| Допустиме тривале перевантаження | 40 мА (струм), 30 В (напруга) |
| Вхідний повний опір | <= 250 Ом (струм), >= 1 МОм (напруга) |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 2 входи |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 11 236,49 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

