![Клемна колодка TM5 16 дискретних входів 24V DC [TM5SDI16D] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398902_klemna-kolodka-tm5.jpg)
Клемна колодка TM5 16 дискретних входів 24V DC [TM5SDI16D] Schneider Electric
14 229,59 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM5SDI16D
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM5, високопродуктивної та безпечної модульної системи введення/виведення IP20. Цифровий вхідний модуль забезпечує 16 входів з логікою прийому (позитивною). Він забезпечує номінальну напругу живлення 24 В постійного струму, споживаний струм 36 мА на шині 5 В постійного струму, 61 мА на 24 В постійного струму на всіх входах, максимальну розсіювану потужність 1,65 Вт. Цей продукт є частиною гнучкої та масштабованої конфігурації вводу-виводу для рішень автоматизації. Існує ізоляція між каналом і шиною при 500В середньоквадратичного значення змінного струму, а ізоляції немає між каналами. Він оснащений одним проводом для підключення до електрики. Це продукт з ступенем захисту IP20. Колір корпусу білий. Важить 0,025 кг. Modicon TM5 відповідає типовим вимогам до виробничих і пакувальних машин, а також систем транспортування матеріалів і складання. Цей продукт сертифікований C-Tick, cULus і CSA. Він відповідає стандартам IEC 61131-2, UL 508, CSA C22,2 No 213 і CSA C22,2 No 142. Цей продукт сумісний із контролером руху Modicon LMC058 і логічним контролером Modicon M258. Встановлюється шляхом монтажу на DIN-рейку 35 мм. Ця модульна система вводу-виводу забезпечує гнучку та масштабовану конфігурацію віддалених або розподілених острівців вводу-виводу шляхом підключення до контролерів Modicon і PacDrive 3. Гнучкий і масштабований, розроблений для складних машин.
| Серія продукту | Modicon TM5 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних входів |
| Сумісність продуктів | Контролер руху, PacDrive LMC Pro, PacDrive LMC Pro 2, PacDrive LMC Eco |
| Логічний контролер | Сумісність серії: Контролер руху PacDrive LMC, Modicon M258, Modicon LMC058 |
| Кількість дискретних входів | 16 |
| Логіка дискретних входів | Приймач |
| Вхідний повний опір | 8,9 кОм |
| Фільтрація на вході | <= 25 мс конфігурується програмно, <= 100 мс апаратне забезпечення |
| Маса нетто | 0,025 кг |
| Робоча температура повітря | -10…55 °C без зниження номінальних характеристик (горизонтальна установка), -10…60 °C з коефіцієнтом зниження (горизонтальна установка), -10…50 °C (вертикальна установка) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 14 229,59 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

