![Сенсорний дисплей LCD 320x240px кольоровий для М171, М172 [TM172DCLWT] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928401626_sensornij-displej-lcd.jpg)
Сенсорний дисплей LCD 320x240px кольоровий для М171, М172 [TM172DCLWT] Schneider Electric
20 835,81 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM172DCLWT
Дистанційний дисплей є частиною лінійки Modicon M171/M172/M173, пропозицією керування для систем ОВіК. Кольоровий сенсорний дисплей є аксесуаром до контролерів M172 Optimized і Performance.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дисплея |
| Живлення | Зовнішнє джерело |
| Тип дисплея | LCD дисплей, Кольоровий сенсорний екран |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 пікселів |
| Колір | Білий |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В Змінний/постійний струм |
| Споживання енергії [Вт] | 3,2 В·А, 1,3 Вт |
| Тип аналогового входу | NTC 10k тип 2 датчик температури -40...50 °C +/- 0.1 °C, NTC 10k датчик температури при 21 °C +/- 0.5 °C |
| Сумісність продуктів | Логічний контролер M171, Логічний контролер M172 |
| Розміри (В×Ш×Г) | 120×86×25 мм |
| Маса нетто | 0,34 кг |
| Директиви | 2014/35/ЄС - директива про низьку напругу, 2014/30/ЄС - електромагнітна сумісність |
| Стандарти | МЕК 60950-1, EN 55024, EN 55032, UL 873, CSA C22.2 № 24 |
| Сертифікація виробу | RCM, EAC, CE, cTUVus |
| Робоча температура | 0…50 °C |
| Температура для зберігання | -30…50 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 20 835,81 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

