![Датчик вологості 4-20мА і температури -40…60°C NTC [TM1SHTCN4] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928401625_datchik-vologosti-4-20ma.jpg)
Датчик вологості 4-20мА і температури -40…60°C NTC [TM1SHTCN4] Schneider Electric
22 933,05 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM1SHTCN4
Аксесуар для вимірювання є частиною лінійки Modicon M171/M172/M173, пропозицією керування для систем ОВіК. Зонд контролює рівень температури від мінус 40 до 60 градусів за Цельсієм і рівень вологості від 0 до 100 відсотків.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Вимірювальний аксесуар |
| Тип аксесуара/запасної частини | Щуп |
| Монтаж пристрою | Настінний |
| Монтажна опора | Монтажна коробка |
| [Us] номінальна напруга живлення | 9...28 В постійний струм |
| Максимальна споживана потужність | 20 мА |
| Тип виходу | Струм 4...20 мА +/- 3 % RH, NTC 10 кОм/25 °C -40…60 °C +/- 1 °C |
| Конкретне застосування виробу | Контроль вологості |
| Електричне з'єднання | Гвинтові затискачі |
| Спосіб кріплення | 2 точки кріплення |
| Розміри (Ш×В×Г) | 100×122×50,5 мм |
| Маса нетто | 0,14 кг |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | -40…60 °C |
| Температура для зберігання | -40…70 °C |
| Відносна вологість | 0…100 % |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Категорія перенапруги | I |
| Сертифікація виробу | CE, cULus, EAC, UKCA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 50.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 22 933,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

