![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400890_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric
36 043,93 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXP341000
Цей процесорний модуль є частиною лінійки Modicon M340, пропозиції програмованих контролерів автоматизації (PAC). Він пропонує максимум 2 конфігурації стійок, 20 каналів для окремих програм і 11 слотів. Це модуль зі споживаним струмом 72 мА при 24 В постійного струму, працює від внутрішнього джерела живлення. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Інтерфейси модуля комунікаційного процесора - це 2 модулі Ethernet і 2 модулі AS-інтерфейсу. Поставляється з картою пам'яті для резервного копіювання програм, констант, символів і даних. Це продукт з ступенем захисту IP20. Модуль має пропускну спроможність процесора 512 дискретних входів-виходів в багатостоєчній конфігурації та 128 аналогових входів-виходів в багатостоєчній конфігурації й 66 в одностійковій конфігурації. Він підтримує 128 Кб даних, 2048 Кб, 1792 Кб програмної внутрішньої пам’яті RAM. Важить 0,2 кг. Він підходить для роботи у галузі переробної промисловості, відновлюваних джерел енергії, виробництва води, цементу, інфраструктури та використання у машинах та інших галузях. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Цей процесорний модуль сумісний з програмованими логічними контролерами (PLC) Modicon M340. Поставляється в 2 упаковках (типу PCE і SO2). Modicon M340 компактної форми пропонує гнучкість у невеликому корпусі та вбудовані функції. У центрі процесу він надає рішення для підключення та роботи як із пристроями Schneider Electric, так і сторонніми розробниками.
| Серія продукту | Платформа автоматизації Modicon M340 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль процессора |
| Концепція | Modbus |
| Кількість шасі | 2 |
| Local I/O processor capacity (discrete) | 512 ВХОДІВ/ВИХОДІВ |
| Пропускна здатність аналогового входу/вихо | 128 ВХ./ВИХ. |
| Кількість каналів спеціалізованого застос | 20 |
| Моніторинг | Діагностичні лічильники Modbus, Лічильники подій Modbus |
| Канал керування | Програмовані регістри |
| Тип вбудованого інтерфейсу | Неізольований послідовний канал RJ45 символьний режим RS232C/RS485, Modbus RTU/ASCII; Порт USB 12 Мбіт/с; 2 Ethernet модуль зв'язку; 2 модуль AS-інтерфейсу |
| Кількість пристроїв на сегмент | 0…32 (символьний режим), 0…32 (Modbus) |
| Кількість пристроїв | 2 Двоточковий символьний режим, 2 Двоточковий Modbus |
| Довжина шини | 0…10 м неізольоване; 0…1000 м ізольоване; 0…15 м Двоточковий |
| Макс. довжина каналу у комунікаційній мережі | <15 м неізольоване, <40 м ізольоване |
| Кількість адрес | 0…248 для символьний режим, 0…248 для Modbus |
| Запити | 1 КБ на запит символьний режим, 252 байти RTU Modbus, 504 байти ASCII Modbus |
| Параметри контролю | 1 CRC на кадр RTU, 1 LRC на кадр ASCII символьний режим, 1 LRC на кадр ASCII Modbus |
| Опис пам'яті | Внутрішня ОЗП 2048 kB (128 kB дані, 1792 kB константи та символи програми), карта пам'яті BMXRMS008MP |
| Максимальний розмір об'єктної області | 16250 %Mi біти, 32464 %MWi внутрішні слова, 32760 %KWi константи |
| Розмір об'єктів за замовчуванням | 128 %KWi константні слова, 256 %Mi біти, 512 %MWi внутрішні слова |
| Структура застосування | 1 періодична швидка задача, 32 задачі за подіями, 1 циклічне/періодичне головне завдання, без допоміжного завдання |
| Час виконання однієї інструкції | 0,18 мкс булеві, 0,26 мкс слова подвійної довжини, 0,38 мкс слова однієї довжини, 1,74 мкс плаваючі точки |
| Кількість інструкцій на мс | 4,2 Кінст/мс 65% булева + 35% фіксована, 5,4 Кінст/мс 100% булева |
| Службові системні операції | 0,2 мс швидке завдання, 1,05 мс основне завдання |
| Споживання струму | 72 мА на 24 В постійний струм |
| Живлення | Внутрішнє через стійку |
| Світлодіодний індикатор стану | 1 зелений RUN, 1 червоний модуль I/O ERR, 1 червоний CARD ERR, 1 червоний ERR, 1 жовтий SER COM |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Робоча температура | 0…60 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Процесорний модуль |
- Ціна: 36 043,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928400891_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928400892_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928400893_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928400894_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928400895_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
![Модуль процессора CPU340-10 Modbus [BMXP341000] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928400896_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-10.jpg)
