![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400883_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric
38 889,68 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXNOM0200
Цей модуль послідовного з’єднання є частиною лінійки Modicon X80, спільної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Цей модуль має 2 порти RS-485/232 в Modbus і символьному режимі. Це модуль RTU зі споживаним струмом 80 мА при 24 В постійного струму, працює з внутрішнім джерелом живлення. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Інтегровані підключення RS232 RJ45 115,2 Кбіт/с і RS485 RJ45 57,6 Кбіт/с. Це продукт з ступенем захисту IP20. Важить 0,23 кг. Він підходить для середніх і великих процесів. Цей продукт сертифіковано CE та UL. Він відповідає стандартам UL 508, EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Цей модуль сумісний з програмованими логічними контролерами (PLC) Modicon M340. Поставляється в 2 упаковках (типу PCE і SO2). Modicon X80 — це загальна платформа модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання завдяки однаковим запасним частинам на складі та унікальному навчанню для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль послідовного зв'язку |
| Концепція | Serial link |
| Тип вбудованого інтерфейсу | RS232 RJ45 115,2 кбіт/с 8 проводів; RS485 RJ45 57,6 кбіт/с 1 вита пара |
| Захисна обробка | TC |
| Живлення | Внутрішнє живлення через стійку |
| Маркування | CE |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (червоний) – помилка модуля (ERR); 1 світлодіод (зелений) – модуль працює (RUN); 1 світлодіод (зелений) – активність на послідовному каналі (SER COM 0); 1 світлодіод (зелений) – активність на послідовному каналі (SER COM 1) |
| Споживання струму | 80 мА на 24 В постійний струм |
| Конструкція модулю | Стандартний |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0…60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль зв'язку |
- Ціна: 38 889,68 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928400884_w159_h159_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928400885_w159_h159_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928400886_w159_h159_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928400887_w159_h159_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928400888_w159_h159_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
![Модуль послідовного зв'язку 2xRS485 1xRS232 порти [BMXNOM0200] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928400889_w159_h159_modul-poslidovnogo-zvyazku.jpg)
