![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400867_modul-x80-rio.jpg)
Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric
69 242,14 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXCRA31210
Цей продукт є частиною лінійки Modicon X80, загальної платформи модулів для програмованих контролерів автоматизації (PAC) Modicon M580 і M340. Цей адаптер віддаленого входу-виведення Ethernet (RIO) має 3 порти з розширеними функціями сервісного порту. Інтегровані з’єднання – EtherNet/IP для мережі пристрою та EtherNet/IP для службового порту. Цей продукт міцний, високоякісний і заснований на останніх інноваційних технологіях. Вхідні дані збираються та публікуються на головному адаптері віддаленого вводу-виводу, а вихідні модулі оновлюються даними, отриманими з адаптера головного віддаленого вводу-виводу. Це продукт з ступенем захисту IP20. Він підходить для середніх і великих процесів. Цей продукт сертифікований CE, Торговий флот, C-Tick. Він відповідає стандартам EN 61131-2, EN 61000-6-4, EN 61000-6-2 і EN 61010-2-201. Цей адаптер сумісний з багатофункціональним модулем введення BMXERT, модулем Ethernet BMXNOM, модулем лічильника BMXEHC, дискретними каналами від 0 до 1024, аналоговими каналами від 0 до 256 і модулем HART BMEAH. Modicon X80 складається із спільної платформи сумісних модулів, яка знижує витрати на технічне обслуговування та навчання з однаковими запасними частинами на складі та унікальне навчання для різних програмованих контролерів автоматизації (PAC).
| Серія продукту | Modicon X80 |
| Сумісність серії | Modicon M580; Modicon Quantum |
| Тип виробу або компоненту | Модуль розширення вводу/виводу |
| Область застосування продукту | Адаптер X80 Ethernet RIO |
| Конкретне застосування виробу | Для віддалених модулів вводу/виводу |
| Тип шини | Шина X через віддалену задню панель |
| Кількість портів | 3 |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 порт для сервісного або розподіленого обладнання; 2 порти для Ethernet RIO Network (RSTP) |
| Тип мережі обміну даними | IPv4 (інтернет-протокол) |
| Протокол порту обміну даними | EtherNet/IP |
| Служба обміну даними | Ethernet/IP адаптер; RSTP (Ring topology support); Ethernet RIO мережа; Quality of Service (QoS); CIP явний обмін повідомленнями (сервер); Сервер Modbus TCP для діагностики модулів; DHCP клієнт; TFTP клієнт; FTP клієнт; FDR клієнт; SNTP клієнт; SNMP агент |
| Кібербезпека | Увімкнення/вимкнення комунікаційних портів; Підтримка протоколу Syslog |
| Тип конектора | 3 RJ45 |
| Тип обміну | Напівдуплекс, повний дуплекс, автонегація, авто MDIX |
| Швидкість передачі | 10/100 Мбіт/с |
| Ethernet порт | 10/100BASE-TX |
| Доступна функція | CCOTF (зміна конфігурації на льоту); Збір вхідних даних і публікація до віддаленого адаптера; Оновлення виходів з отриманих даних; Діагностика для віддалених пристроїв (DDT); Віддзеркалення портів; Відмітка системного часу; Тип 1, що не створює перешкод; Розширювальна стійка вводу/виводу; Запис даних з міткою 10 мс; Топологія: кільце |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for RUN; 1 світлодіод (червоний) for ERR; 1 світлодіод (зелений/червоний) for Mod Status; 1 світлодіод (зелений/червоний) for Net Status; 1 світлодіод (зелений) for STS |
| Споживання струму | 1200 мА |
| Вхідна напруга | 3.3 В постійний струм |
| Сумісність продуктів | 0…1024 дискретний канал; 0…256 аналоговий канал; модуль лічильника; модуль позначки часу; Модуль інтерфейсу енкодера SSI; модуль управління рухом; модуль введення частоти; Модуль AS-інтерфейсу; модуль послідовного зв'язку; модулі волоконно-оптичних перетворювачів |
| Конструкція модулю | Стандартний |
| Маса нетто | 0,225 кг |
| Максимальна висота перенесення | 3000 м |
| Відносна вологість | 95 % без конденсату |
| Спосіб кріплення | Гвинтами; Монтування на гачках |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 87,5 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0…60 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 87.5 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль зв'язку |
- Ціна: 69 242,14 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928400868_w159_h159_modul-x80-rio.jpg)
![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928400869_w159_h159_modul-x80-rio.jpg)
![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928400870_w159_h159_modul-x80-rio.jpg)
![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928400872_w159_h159_modul-x80-rio.jpg)
![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928400873_w159_h159_modul-x80-rio.jpg)
![Модуль X80 RIO 3xEtherNet [BMXCRA31210] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928400874_w159_h159_modul-x80-rio.jpg)
