![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400857_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric
85 366,80 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: BMXP342020
Цей продуктивний процесорний модуль є частиною лінійки Modicon M340, пропозиції програмованих контролерів автоматизації (PAC). Він забезпечує максимум 4 конфігурації стійок, 1024 введення/виведення, а його обсяг пам'яті дорівнює 4096 Кб. Він має на передній панелі запобіжний гвинт для фіксації модуля в слоті, дисплейний блок, що складається з 8 світлодіодів, роз’єм mini B USB для терміналу програмування, слот, обладнаний картою флеш-пам’яті. Він також має роз’єм RJ45 для підключення до мережі Ethernet Modbus/TCP і роз’єм RJ45 для послідовного з’єднання Modbus або з’єднання в знаковому режимі (RS 232C/RS 485, 2-провідний, неізольований). Цей процесор стандартно постачається з картою флеш-пам’яті типу SD (Secure Digital), призначеною для резервного копіювання двох областей пам’яті внутрішньої оперативної пам’яті модуля процесора, області програм, символів і коментарів, а також області констант. Резервне копіювання даних створюється автоматично шляхом дублювання, коли ПЛК вимкнено. Так само відновлення даних є прозорим для користувача після повернення живлення. Вага 0,205 кг. Цей процесорний модуль сумісний із програмованими логічними контролерами (PLC) Modicon M340. Поставляється в 2 упаковках (типу PCE і SO2). Modicon M340 компактної форми пропонує гнучкість у невеликому корпусі та вбудовані функції. У центрі процесу він надає рішення для підключення та роботи як із пристроями Schneider Electric, так і сторонніми розробниками.
| Серія продукту | Платформа автоматизації Modicon M340 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль процесора |
| Концепція | Transparent Ready, Modbus |
| Кількість шасі | 4 |
| Local I/O processor capacity (discrete) | 1024 входи/виходи |
| Пропускна здатність аналогового входу/виходу | 256 вх./вих. |
| Кількість каналів спеціалізованого застосування | 36 |
| Моніторинг | Діагностичні лічильники Modbus, Лічильники подій Modbus |
| Канал керування | Програмовані регістри |
| Тип вбудованого інтерфейсу | RS232C RJ45 (асинхронний, 0.3–19.2 кбіт/с, повнодуплекс); RS485 RJ45 (асинхронний, 0.3–19.2 кбіт/с, напівдуплекс); Modbus RTU/ASCII (RS232C/RS485); USB 12 Мбіт/с; Ethernet TCP/IP RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Розрядність процесора комунікаційного модуля | 2 Ethernet модулі зв'язку, 4 модулі AS-інтерфейсу |
| Вбудований сервіс зв'язку | Управління пропускною спроможністю, Data Editor, Modbus TCP, Rack Viewer, SNMP адміністратор |
| Ethernet порт | 10BASE-T/100BASE-TX |
| Кількість пристроїв на сегмент | 0–32 (символьний режим або Modbus) |
| Кількість пристроїв | 2 (двоточковий символьний режим або Modbus) |
| Довжина шини | 0–10 м (неізольоване з'єднання), 0–1000 м (ізольоване з'єднання), 0–15 м двоточковий режим |
| Макс. довжина каналу | <15 м неізольоване, <40 м ізольоване |
| Кількість адрес | 0–248 для символьного режиму або Modbus |
| Запити | 1 Кбайт (символьний режим), 252 байти (RTU Modbus), 504 байти (ASCII Modbus) |
| Параметри контролю | Один CRC на кожному кадрі (RTU) Modbus; Один LRC на кожному кадрі (ASCII) символьний режим; Один LRC на кожному кадрі (ASCII) Modbus |
| Опис пам'яті | Карта пам'яті в комплекті (BMXRMS008MP) для резервного копіювання, констант, символів і даних; Внутрішня оперативна пам'ять 4096 kB; 256 кБ дані; 3584 kB константи та символи програми; Карта пам'яті (BMXRMS008MP) активує стандартний веб-сервер, клас B10 |
| Максимальний розмір об'єктної області | 32634 %Mi внутрішніх бітів; 32464 %MWi внутрішніх слів; 32760 %KWi константних слів |
| Розмір об'єктів за замовчуванням | 1024 %MWi внутрішні слова; 256 %KWi константні слова; 512 %Mi внутрішні біти |
| Структура застосування | 1 циклічне/періодичне головне завдання; 1 періодична швидка задача; немає допоміжних; 64 ситуаційні задачі |
| Час виконання інструкції | 0,12 мкс булеві операції; 0,17 мкс слова подвійної довжини; 0,25 мкс слова однієї довжини; 1,16 мкс плаваючі точки |
| Кількість інструкцій на мс | 6,4 Кінст/мс (65 % булевих + 35 % фіксованої точки); 8,1 Кінст/мс (100 % булевих) |
| Службові системні операції | 0,13 мс для швидкої задачі; 0,7 мс для основної задачі |
| Споживання струму | 95 мА при 24 В постійного струму |
| Живлення | Внутрішнє через стійку |
| Маса нетто | 0,205 кг |
| Робоча температура | 0…60 °C |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Процесорний модуль |
- Ціна: 85 366,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6928400859_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6928400862_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6928400863_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6928400864_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6928400865_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
![Модуль процессора CPU340-20 Modbus, EtherNet [BMXP342020] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6928400866_w159_h159_modul-protsessora-cpu340-20.jpg)
