![Модуль TM5 16 входів 24V [TM5ACTB16] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400172_modul-tm5-16.jpg)
Модуль TM5 16 входів 24В
| Серія продукту | Modicon TM5 |
| Тип аксесуара/запасної частини | Клемний блок |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Сумісність продуктів | Модуль дискретного вводу/виводу 24 В постійний струм |
| Кількість клем | 16 |
| Продаж неподільною кількістю | 1 |
| Сумісність серії | Modicon M258, Modicon LMC058 |
| Колір | Білий |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 входів |
| Тип виробу | Аксессуар |
- Ціна: 1 516,77 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

