![Модуль передавач TM3 для Modicon M221, M241, M251, M262 [TM3XTRA1] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400171_modul-peredavach-tm3.jpg)
Модуль передавач TM3 для Modicon M221, M241, M251, M262 [TM3XTRA1] Schneider Electric
6 511,87 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3XTRA1
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль віддаленого передавача фізично з’єднаний кабелем розширення шини. Це модуль дистанційного передавача зі споживаним струмом 100 мА, 30 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини та максимальною розсіюваною потужністю 0,6 Вт. Він оснащений роз'ємом RJ45 для підключення приймача шини, гвинтовою роз'ємною клемою для електричного підключення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,65 мм (ширина) x 73,3 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,065 кг. Цей продукт сертифікований CE, Торговий флот, CSA HazLoc, C-Tick. Він відповідає стандартам класу I, розділ 2, групи A/B/C/D CSA C22,2 № 213, класу I, розділ 2, групи A/B/C UL 1604, CSA C22,2 № 142, IEC 61131-2 і UL 508. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує рейку типу TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Виносний модуль передавача |
| Сумісність серії | Modicon M241, Modicon M251, Modicon M221, Modicon M262 |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 рейка відповідно до МЕК 60715, DIN-рейка 35х7.5 рейка відповідно до МЕК 60715, плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 23,65 мм |
| Глибина | 73,3 мм |
| Маса нетто | 0,065 кг |
| Робоча температура повітря | -10…55 °C (горизонтальна установка), -10…50 °C (вертикальна установка) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 73.3 мм |
| Ширина | 23.65 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Модуль передавача |
- Ціна: 6 511,87 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

