Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль дискретного входу забезпечує 8 входів з логікою прийому або джерела (позитивної/негативної). Це вхідний модуль із вхідною напругою 24 В постійного струму та споживаним струмом 24 мА/5 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини. Його можна використовувати для створення конфігурацій із до 8 входів. Існує ізоляція між входом і внутрішньою логікою при 500 В змінного струму та відсутність ізоляції між входами. Він оснащений знімною гвинтовою клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 5,08 мм для входів. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 27,4 мм (ширина) x 84,6 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,110 кг. Цей продукт сертифікований CE, CULus і C-Tick. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних входів |
| Сумісність серії | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | Неекранований кабель <30 м для постійні входи |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод на канал (зелений) for стан входу |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 рейка відповідно до МЕК 60715 DIN-рейка 35х7.5 рейка відповідно до МЕК 60715 плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 27,4 мм |
| Глибина | 84,6 мм |
| Маса нетто | 0,085 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 84.6 мм |
| Ширина | 27.4 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 8 входів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 7 735,71 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Модуль TM3 8 входів 24V [TM3DI8] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928400166_modul-tm3-8.jpg)
