![Модуль розширення для M171 14 входів/виходів 24V [TM171EP14R] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928399712_modul-rozshirennya-dlya.jpg)
Модуль розширення для M171 14 входів/виходів 24V [TM171EP14R] Schneider Electric
9 277,63 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM171EP14R
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M171/M172, що пропонує модулі вводу/виводу для рішень HVAC. Цей додатковий модуль вводу/виводу пропонує 4 дискретні входи з логікою дискретного входу споживача або джерела (позитивного/негативного). Це модуль із дискретною вхідною напругою 24 В змінного/постійного струму та діапазоном аналогової вихідної напруги від 0 В до 10 В. Цей модуль пропонує релейний вихід SPDT з незалежним загальним і 3 релейні виходіводи SPST з однаковим загальним дискретним виходіводом. Основним застосуванням цього модуля є HVAC та насосне рішення. Переваги Modicon M171/M172 максимізують рентабельність та енергоефективність завдяки використанню масштабованого керування автоматизацією з Modicon M171/M172. Логічні контролери Modicon M171/M172 та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення EcoStruxure Machine Expert - HVAC розроблені для досягнення максимальної прибутковості та енергоефективності.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Тип виробу або компоненту | Додатковий модуль входів/виходів |
| Конкретне застосування виробу | ОВіК та насосні рішення |
| Total inputs/outputs | 14 |
| Кількість дискретних входів | 4 |
| Кількість дискретних виходів | 1 для релейні виходи SPDT з незалежним загальним, 3 для релейні виходи SPST з одним загальним |
| Струм дискретного виходу | 3 A для Реле |
| Кількість аналогових входів | 4 конфігурується парою |
| Кількість аналогових виходів | 2 напруга, діапазон: 0...10 В |
| Кількість портів | 1 CAN порт - блок гвинтових контактів |
| Кількість входів/виходів | 2 аналоговий вихід, 4 цифровий вихід, 4 аналоговий вхід, 4 цифровий вхід |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) |
| Напруга дискретного входу | 24 В Змінний/постійний струм |
| Струм дискретного входу | 2,5 мА |
| Вхідний повний опір | 20 кОм |
| Тип аналогового входу | напруга 0...5 В (ратіометричний), струм 4...20 мА, напруга 0...10 В, NTC датчик температури -50...110 °C - роздільна здатність 0.1 °C, NTC датчик температури -40...137 °C - роздільна здатність 0.1 °C (розширений), PTC датчик температури -50...150 °C - роздільна здатність 0.1 °C |
| Живлення датчика | 12 В постійна напруга на 85 мА |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 14 входів/виходів |
| Тип виробу | Модуль розширення |
- Ціна: 9 277,63 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

