Модуль TM3 16 входів =24В, TM3DI16
Цей модуль цифрового введення є частиною лінійки Modicon TM3 модулів розширення вводу/виводу для контролерів Modicon. Він складається з 16 логічних входів і живиться 24 В постійного струму. Він оснащений одним знімним гвинтовим клемником і може бути встановлений на симетричну DIN-рейку 35 мм. Цей цифровий модуль вводу/виводу доповнює вбудований вхід/вихід логічних контролерів Modicon M221, M221 Book, M241 і M251. Існує ізоляція між виходіводом і джерелом живлення при 1500 В змінного струму, вихід і внутрішня логіка при 500 В змінного струму. Він оснащений знімною пружинніинною клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 3,81 мм для входів. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,6 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,105 кг. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних входів |
| Сумісність серії | Modicon M241, M251, M221, M262 |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | Неекранований кабель <50 м для постійні входи |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод на канал (зелений) for стан входу |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15, DIN-рейка 35х7,5, плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 27,4 мм |
| Глибина | 84,6 мм |
| Маса нетто | 0,1 кг |