![Модуль TM3 2 аналогових входи 24V DC 16 біт [TM3AI2H] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928399168_modul-tm3-2.jpg)
Модуль TM3 2 аналогових входи 24V DC 16 біт [TM3AI2H] Schneider Electric
11 972,42 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3AI2H
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль аналогового введення забезпечує 2 входи з роздільною здатністю 15 біт + знак і 16 біт. Це вхідний модуль із номінальною напругою живлення 24 В постійного струму та струмом споживання 30 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини без навантаження, 40 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини при повному навантаженні. Струм споживання становить 25 мА при 24 В постійного струму через зовнішнє джерело живлення. Цей продукт здатний керувати приводами зі змінною швидкістю або будь-яким пристроєм, оснащеним входом струму або напруги. Існує ізоляція між входом і живленням при 1500 В змінного струму, входом і внутрішньою логікою при 500 В змінного струму. Він оснащений знімною гвинтовою клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 5,08 мм для входів і живлення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,6 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,115 кг. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових входів |
| Сумісність серії | Modicon M221 Modicon M241 Modicon M251 Modicon M262 |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Тип аналогового входу | струм 4...20 мА струм 0...20 мА напруга 0...10 В напруга -10...10 В |
| Роздільна здатність аналогового входу | 16 біт / 15 біт + знак |
| Допустиме тривале перевантаження | 13 В (напруга) 40 мА (струм) |
| Вхідний повний опір | <=50 Ом (струм) >=1 МОм (напруга) |
| Значення молодшого біта | 0.153 мВ 0...10 В 0.305 мВ -10...10 В 0.305 мкА 0...20 мА 0.244 мкА 4...20 мА |
| Час перетворення | 1 мс + 1 мс на канал + 1 цикл контролера |
| Тривалість вибірки | 1 мс |
| Абсолютна похибка виміру | +/-0.1 % повної шкали на 25 °C +/-1 % повної шкали |
| Відхилення температури | +/-0,006 % FS/°C |
| Стабільність та повторюваність | +/-0,5 % FS |
| Нелінійність | +/-0,01 % FS |
| Перехресне наведення | <=1 LSB |
| Номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм (DC) |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Тип кабелю | Екранована вита пара <30 м |
| Споживання струму | 30 мА на 5 В (холостий хід) 40 мА на 5 В (повне навантаження) 25 мА на 24 В |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR |
| Електричне з'єднання | 11 x 2.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка, крок 5.08 мм |
| Ізоляція | Вхід-вихід: 1500 В AC Вхід-логіка: 500 В AC |
| Маркування | CE |
| Стійкість до імпульсних перенапруг | 1 кВ звичайний режим 0,5 кВ диференційний режим 1 кВ вхід звичайний режим |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 DIN-рейка 35х7.5 плата або панель із монтажним набором |
| Габарити (ВхШхГ) | 90x23,6x70 мм |
| Маса нетто | 0,115 кг |
| Стійкість до ЕСР | 8 кВ в повітрі 4 кВ при контакті |
| Стійкість до електромагнітного поля | 10 В/м 80 МГц…1 ГГц 3 В/м 1,4…2 ГГц 1 В/м 2…3 ГГц |
| Стійкість до магнітних полів | 30 А/м |
| Стійкість до швидких перехідних процесів | 1 кВ (I/O) |
| Стійкість до кондуктивних перешкод | 10 В 0,15…80 МГц 3 В фіксована частота |
| Електромагнітна емісія | 40 дБмкВ/м QP 30…230 МГц 47 dBμV/m QP 230…1000 МГц |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс |
| Робоча температура | -10…55 °C горизонтальна -10…35 °C вертикальна |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 2 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 11 972,42 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

