![Модуль TM3 4 аналогових входи 24V DC 12 біт [TM3AI4] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928399165_modul-tm3-4.jpg)
Модуль TM3 4 аналогових входи 24V DC 12 біт [TM3AI4] Schneider Electric
12 985,99 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3AI4
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль аналогового введення забезпечує 4 входи зі знаком 12 біт + і роздільною здатністю 11 біт. Це вхідний модуль із номінальною напругою живлення 24 В постійного струму та споживанням струму 35 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини без навантаження, 45 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини при повному навантаженні. Струм споживання становить 30 мА при 24 В постійного струму через зовнішнє джерело живлення. Цей продукт здатний керувати приводами зі змінною швидкістю або будь-яким пристроєм, оснащеним входом струму або напруги. Існує ізоляція між входом і живленням при 1500 В змінного струму, входом і внутрішньою логікою при 500 В змінного струму. Він оснащений знімною гвинтовою клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 3,18 мм для входів і живлення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,6 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Важить 0,11 кг. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових входів |
| Сумісність серії | Modicon M221 Modicon M241 Modicon M251 Modicon M262 |
| Кількість аналогових входів | 4 |
| Тип аналогового входу | струм 4...20 мА струм 0...20 мА напруга 0...10 В напруга -10...10 В |
| Роздільна здатність аналогового входу | 12 біт 11 біт + знак |
| Допустиме тривале перевантаження | 13 В (напруга) 40 мА (струм) |
| Вхідний повний опір | <= 50 Ом (струм) >= 1 МОм (напруга) |
| Значення молодшого біта | 2,44 мВ 0...10 В 4,88 мВ -10...10 В 4,88 мкА 0...20 мА 3,91 мкА 4...20 мА |
| Час перетворення | 1 мс + 1 мс на канал + 1 цикл контролера |
| Тривалість вибірки | 1 мс |
| Абсолютна похибка виміру | +/- 0.1 % на 25 °C +/- 1 % повної шкали |
| Відхилення температури | +/- 0,006 % FS/°C |
| Стабільність та повторюваність | +/-0,5 % FS |
| Нелінійність | +/- 0,2 % FS |
| Перехресне наведення | <= 1 LSB |
| Номінальна напруга живлення [Us] | 24 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Тип кабелю | Екранована вита пара <30 м |
| Споживання струму | 35 мА на 5 В (холостий хід) 45 мА на 5 В (повне навантаження) 30 мА на 24 В (холостий хід) 40 мА на 24 В (повне навантаження) |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR |
| Електричне з'єднання | 10 x 1.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка, крок 3,81 мм |
| Ізоляція | Між входом і виходом 1500 В змінний струм Між входом і внутрішньою логікою 500 В змінний струм |
| Маркування | CE |
| Стійкість до імпульсних перенапруг | 1 кВ звичайний режим 0,5 кВ диференційний режим 1 кВ вхід звичайний режим |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 DIN-рейка 35х7.5 плата або панель із монтажним набором |
| Габарити (ВхГхШ) | 90x70x23,6 мм |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Стійкість до електростатичного розряду | 8 кВ повітря 4 кВ контакт |
| Стійкість до електромагнітного поля | 10 В/м 80 МГц...1 ГГц 3 В/м 1,4...2 ГГц 1 В/м 2...3 ГГц |
| Стійкість до магнітних полів | 30 А/м |
| Стійкість до швидких перехідних процесів | 1 кВ (I/O) |
| Стійкість до кондуктивних перешкод | 10 В 0,15...80 МГц 3 В фіксована частота (морський сертифікат) |
| Електромагнітна емісія | 40 дБмкВ/м 30…230 МГц 47 dBμV/m 230…1000 МГц |
| Стійкість до коротких переривів | 10 мс |
| Робоча температура | -10…55 °C горизонтальна -10…35 °C вертикальна |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 4 входи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 12 985,99 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

