![Модуль TM3 32 виходи на транзисторі NPN, HE10 [TM3DQ32UK] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398908_modul-tm3-32.jpg)
Модуль TM3 32 виходи на транзисторі NPN, HE10 [TM3DQ32UK] Schneider Electric
15 564,86 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: TM3DQ32UK
Модуль TM3 32 виходів танзисторні HE10
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних виходів |
| Сумісність серії | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Логіка дискретного виходу | Негативна логіка (приймач) |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | Неекранований кабель <5 м для транзисторного виходу |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод на канал (зелений) for стан виходу |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 (МЕК 60715) DIN-рейка 35х7.5 (МЕК 60715) плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 33,5 мм |
| Глибина | 81,3 мм |
| Маса нетто | 0,112 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 81.3 |
| Кількість входів/виходів | 32 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
| Основні атрибути | |
| Тип | Модуль |
- Ціна: 15 564,86 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

