![Модуль TM3 32 виходи на транзисторі PNP, HE10 [TM3DQ32TK] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398907_modul-tm3-32.jpg)
Модуль TM3 32 виходи на транзисторі PNP, HE10 [TM3DQ32TK] Schneider Electric
15 564,86 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3DQ32TK
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль дискретного виводу забезпечує 32 транзисторних виходів з вихідною (позитивною) логікою. Це вихідний модуль із вихідною напругою 24 В постійного струму та струмом споживання 40 мА при 24 В постійного струму через роз’єм шини. Цей продукт здатний керувати частотними перетворювачами або будь-яким пристроєм, оснащеним входом струму або напруги. Існує ізоляція між виходіводом і внутрішньою логікою при 500 В змінного струму, неізольована між виходіводами. Він оснащений роз'ємними виходіводами HE-10 для електричного підключення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 33,5 мм (ширина) x 81,3 мм (глибина) x 90 мм (висота). Вага 0,115 кг. Цей продукт сертифікований CE, CULus і C-Tick. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних виходів |
| Сумісність серії | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Логіка дискретного виходу | Позитивна логіка (джерело) |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | Неекранований кабель <5 м для транзисторного виходу |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод на канал (зелений) for стан виходу |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 (МЕК 60715) DIN-рейка 35х7.5 (МЕК 60715) плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 33,5 мм |
| Глибина | 81,3 мм |
| Маса нетто | 0,112 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 81.3 |
| Ширина | 33.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 32 виходи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
- Ціна: 15 564,86 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

