![Модуль TM3 4 температурних входи 24V DC пружинні [TM3TI4G] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398906_modul-tm3-4.jpg)
Модуль TM3 4 температурних входи 24V DC пружинні [TM3TI4G] Schneider Electric
15 933,27 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3TI4G
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль аналогового введення забезпечує 4 входи з роздільною здатністю 16 біт і 15 біт + знак. Це вхідний модуль із номінальною напругою живлення 24 В постійного струму та струмом споживання 45 мА/50 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини, 35 мА/40 мА при 24 В постійного струму через зовнішнє джерело живлення. Цей продукт здатний керувати приводами зі змінною швидкістю або будь-яким пристроєм, оснащеним входом струму або напруги. Існує ізоляція між входом і живленням при 1500 В змінного струму, входом і внутрішньою логікою при 500 В змінного струму. Він оснащений знімною пружинніинною клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 3,81 мм для входів і живлення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,6 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Важить 0,1 кг. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових входів |
| Сумісність серії | Modicon M221 Modicon M241 Modicon M251 Modicon M262 |
| Кількість аналогових входів | 4 |
| Тип аналогового входу | струм 4...20 мА струм 0...20 мА напруга 0...10 В напруга -10...10 В термоелектричний -200...1000 °C з термопара J термоелектричний -200...1300 °C з термопара K термоелектричний 0...1760 °C з термопара R термоелектричний 0...1760 °C з термопара S термоелектричний 0...1820 °C з термопара B термоелектричний -200...400 °C з термопара T термоелектричний -200...1300 °C з термопара N термоелектричний -200...800 °C з термопара E термоелектричний 0...2315 °C з термопара C Pt 100 датчик температури - 200...850 °C Pt 1000 датчик температури - 200...600 °C |
| Роздільна здатність аналогового входу | 16 bits 15 bits + знак |
| Допустиме тривале перевантаження | 13 В, аналоговий тип входу: напруга 40 мА, аналоговий тип входу: струм |
| Вхідний повний опір | <= 50 Ом струм >= 1 МОм напруга >= 1 МОм термоелектричний >= 1 МОм датчик температури |
| Значення молодшого біта | 2,44 мВ 0...10 Внапруга 4.88 мВ -10...10 Внапруга 4.88 мкА 0...20 мАструм 3.91 мкА 4...20 мАструм 0.1 °C датчик температури 0.1 °C термоелектричний |
| Час перетворення | 100 мс + 100 мс на канал + 1 цикл контролера для аналогових входів термоелектричний 100 мс + 100 мс на канал + 1 цикл контролера для аналогових входів датчик температури 10 мс + 10 мс на канал + 1 цикл контролера для аналогових входів напруга/струм |
| Тривалість вибірки | 10 мс, аналоговий тип входу: напруга/струм 100 мс, аналоговий тип входу: напруга/струм 100 мс, аналоговий тип входу: термоелектричний 100 мс, аналоговий тип входу: датчик температури |
| Абсолютна похибка виміру | +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для аналогового входу напруга/струм +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для Pt 100/Pt 1000, Ni 100/Ni 1000 датчик температури +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара C 0...2315 °C +/- 6 °C на 25 °C для термопара R, S 0...200 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара R, S 200...1760 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара B 300...1820 °C +/- 0.4 % повної шкали на 25 °C для термопара K -200...0 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара K 0...1300 °C +/- 0.4 % повної шкали на 25 °C для термопара J -200...0 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара J 0...1000 °C +/- 0.4 % повної шкали на 25 °C для термопара E -200...0 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара E 0...800 °C +/- 0.4 % повної шкали на 25 °C для термопара T -200...0 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара T 0...400 °C +/- 0.4 % повної шкали на 25 °C для термопара N -200...0 °C +/- 0.2 % повної шкали на 25 °C для термопара N 0...1300 °C |
| Відхилення температури | +/- 0,01 % FS/°C |
| Стабільність та повторюваність характеристик | +/-0,5 %FS |
| Нелінійність | +/- 0,2 %FS |
| Перехресне наведення | <= 1 LSB |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Тип кабелю | Екранована вита пара <30 м для вхід ланцюг |
| Споживання струму | 45 мА на 5 В через роз'єм шини 50 мА на 5 В через роз'єм шини 35 мА на 24 В через зовнішнє джерело 40 мА на 24 В через зовнішнє джерело |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) for PWR |
| Електричне з'єднання | 10 x 1.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка, крок 3,81 мм для входів і живлення 10 x 1.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка, крок 3,81 мм для входів |
| Ізоляція | Між входом і виходом 1500 В змінний струм Між входом і внутрішньою логікою 500 В змінний струм |
| Маркування | CE |
| Стійкість до імпульсних перенапруг | 1 кВ джерело живлення звичайний режим (МЕК 61000-4-5) 0,5 кВ джерело живлення диференційний режим (МЕК 61000-4-5) 1 кВ вхід звичайний режим (МЕК 61000-4-5) |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35х15 (МЕК 60715) DIN-рейка 35х7.5 (МЕК 60715) плата або панель із монтажним набором |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 23,6 мм |
| Маса нетто | 0,1 кг |
| Стійкість до електростатичного розряду | 8 кВ в повітрі (МЕК 61000-4-2) 4 кВ при контакті (МЕК 61000-4-2) |
| Стійкість до електромагнітного поля | 10 В/м 80 МГц...1 ГГц (МЕК 61000-4-3) 3 В/м 1,4 ГГц...2 ГГц (МЕК 61000-4-3) 1 В/м 2 ГГц...3 ГГц (МЕК 61000-4-3) |
| Стійкість до магнітних полів | 30 А/м (МЕК 61000-4-8) |
| Стійкість до швидких перехідних процесів | 1 кВ (МЕК 61000-4-4 I/O) |
| Стійкість до кондуктивних перешкод | 10 В 0,15...80 МГц (МЕК 61000-4-6) 3 В фіксована частота (морський сертифікат LR, ABS, DNV, GL) |
| Електромагнітна емісія | 40 дБмкВ/м QP клас А 30…230 МГц (МЕК 55011) 47 дБмкВ/м QP клас А 230…1000 МГц (МЕК 55011) |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10…55 °C горизонтальна установка -10…35 °C вертикальна установка |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 4 входи |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 15 933,27 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

