![Модуль TM5 16 дискретних виходів 24V 0,5А транзисторні [TM5SDO16T] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398902_modul-tm5-16.jpg)
Модуль TM5 16 дискретних виходів 24V 0,5А транзисторні [TM5SDO16T] Schneider Electric
16 459,82 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM5SDO16T
TM5 модуль 16 виходів 24В 0.5А транзисторні
| Серія продукту | Modicon TM5 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль дискретних виходів |
| Сумісність продуктів | PacDrive LMC Pro Контролер руху PacDrive LMC Pro 2 PacDrive LMC Eco Логічний контролер |
| Сумісність серії | Modicon LMC058 Контролер руху PacDrive LMC Modicon M258 |
| Кількість дискретних виходів | 16 |
| Логіка дискретного виходу | Джерело |
| Максимальне просідання напруги | <2 В при 500 мА для живлення датчика <0,1 В при 500 мА для вихід |
| Маса нетто | 0,025 кг |
| Маркування | CE |
| Робоча температура повітря | -10…55 °C без зниження номінальних характеристик (горизонтальна установка) -10…60 °C з коефіцієнтом зниження (горизонтальна установка) -10…50 °C (вертикальна установка) |
| Ударостійкість | 15 gn для 11 мс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 16 виходів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 16 459,82 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

