![Модуль TM3 8 аналогових входів 24V DC температурних [TM3TI8T] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398660_modul-tm3-8.jpg)
Модуль TM3 8 аналогових входів 24V DC температурних [TM3TI8T] Schneider Electric
16 945,95 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM3TI8T
Цей продукт є частиною лінійки Modicon TM3, пропозиції модулів введення/виведення розширення для Modicon M221, M241, M251 і M262. Модуль аналогового введення забезпечує 8 входів із роздільною здатністю 16 біт і 15 біт + знак. Це вхідний модуль із номінальною напругою живлення 24 В постійного струму та струмом споживання 30 мА при 24 В постійного струму через зовнішнє джерело живлення, 45 мА/40 мА при 5 В постійного струму через роз’єм шини. Цей продукт здатний керувати приводами зі змінною швидкістю або будь-яким пристроєм, оснащеним входом струму або напруги. Існує ізоляція між входом і живленням при 1500 В змінного струму, входом і внутрішньою логікою при 500 В змінного струму. Він оснащений знімною гвинтовою клемою для електричного підключення з регулюванням кроку 3,81 мм для входів і живлення. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 23,6 мм (ширина) x 70 мм (глибина) x 90 мм (висота). Важить 0,11 кг. Цей продукт сертифікований CE. Він відповідає стандартам EN/IEC 61131-2 і EN/IEC 61010-2-201. Цей модуль сумісний з логічним контролером Modicon M262, Modicon M241, Modicon M251 і Modicon M221. Він підтримує тип рейки TH35-15, TH35-7,5, що відповідає стандарту IEC 60715, і пластину або панель з монтажним набором. Модулі розширення Modicon TM3 були розроблені з простим механізмом взаємоблокування. Роз’єм розширення шини використовується для розподілу даних і живлення при складанні модулів Modicon TM3 з логічними контролерами. Підвищте продуктивність свого контролера за допомогою системи введення/виведення Modicon TM3, спеціально розробленої для логічних контролерів Modicon M221, M241 і M251.
| Серія продукту | Modicon TM3 |
| Тип виробу або компоненту | Модуль аналогових входів |
| Сумісність серії | Modicon M221, Modicon M241, Modicon M251, Modicon M262 |
| Кількість аналогових входів | 8 |
| Тип аналогового входу | термоелектричний - 200...1000 °C з термопара J, термоелектричний - 200...1300 °C з термопара K, термоелектричний 0...1760 °C з термопара R, термоелектричний 0...1760 °C з термопара S, термоелектричний 0...1820 °C з термопара B, термоелектричний - 200...400 °C з термопара T, термоелектричний - 200...1300 °C з термопара N, термоелектричний - 200...800 °C з термопара E, термоелектричний 0...2315 °C з термопара C, NTC 10k терморезисторний -90...150 °C, PTC терморезисторний 100...10000 Ом, термоелектричний - 200...1000 °C |
| Роздільна здатність аналогового входу | 16 bits, 15 bits + знак |
| Вхідний повний опір | ≥ 1 МОм термоелектричний, ≥ 1 МОм датчик температури, ≥ 1 МОм терморезисторний |
| Значення молодшого біта | 0.1 °C термоелектричний, 0.1 °C з NTC датчик, 1 Ом з PTC/NTC датчик |
| Час перетворення | 100 мс + 100 мс на канал + 1 цикл контролера |
| Тривалість вибірки | 100 мс |
| Абсолютна похибка виміру | ±0.2 % FS на 25 °C для термопара C 0...2315 °C, ±6 °C на 25 °C для термопара R,S 0...200 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара R,S 200...1760 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара B 300...1820 °C, ±0.4 % FS на 25 °C для термопара K -200...0 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара K 0...1300 °C, ±0.4 % FS на 25 °C для термопара J -200...0 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара J 0...1000 °C, ±0.4 % FS на 25 °C для термопара E -200...0 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара E 0...800 °C, ±0.4 % FS на 25 °C для термопара T -200...0 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара T 0...400 °C, ±0.4 % FS на 25 °C для термопара N -200...0 °C, ±0.2 % FS на 25 °C для термопара N 0...1300 °C |
| Відхилення температури | ±0,01 % FS/°C |
| Стабільність та повторюваність характеристик | ±0,5 % FS |
| Нелінійність | ±0,2 % FS |
| Перехресне наведення | ≤ 1 LSB |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Межі напруги живлення | 20,4…28,8 В |
| Тип кабелю | Екранована вита пара <30 м для вхід ланцюг |
| Споживання струму | 30 мА на 24 В DC через зовнішнє джерело, 45 мА на 5 В DC через роз'єм комунікаційної шини, 40 мА на 5 В DC через роз'єм комунікаційної шини |
| Місцева сигналізація | 1 світлодіод (зелений) PWR |
| Електричне з'єднання | 10 x 1.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка, крок 3,81 мм для входів і живлення, 10 x 1.5 мм² знімна гвинтова клемна колодка, крок 3,81 мм для входів |
| Ізоляція | Вхід/вихід 1500 В AC, Вхід/логіка 500 В AC |
| Маркування | CE |
| Стійкість до імпульсних перенапруг | 1 кВ джерело живлення звичайний режим, 0,5 кВ джерело живлення диференційний режим, 1 кВ вхід звичайний режим |
| Монтажна опора | DIN-рейка 35x15, DIN-рейка 35x7,5, плата або панель із монтажним набором |
| Габарити (ВxШxГ) | 90 x 23,6 x 70 мм |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Стійкість до електростатичного розряду | 8 кВ в повітрі, 4 кВ при контакті |
| Стійкість до електромагнітного поля | 10 В/м 80 МГц–1 ГГц, 3 В/м 1,4–2 ГГц, 1 В/м 2–3 ГГц |
| Стійкість до магнітних полів | 30 А/м |
| Стійкість до швидких перехідних процесів | 1 кВ (I/O) |
| Стійкість до кондуктивних перешкод | 10 В 0,15–80 МГц, 3 В фіксована частота (морський сертифікат) |
| Електромагнітна емісія | 40 дБмкВ/м (30–230 МГц), 47 дБмкВ/м (230–1000 МГц), клас А |
| Стійкість до коротких переривів споживання | 10 мс |
| Робоча температура | -10…55 °C горизонтальна, -10…35 °C вертикальна |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 23.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 8 входів |
| Тип виробу | Модуль входів/виходів |
- Ціна: 16 945,95 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

