![Модуль розширення для М172 28 входів/виходів 24V [TM172E28R] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398656_modul-rozshirennya-dlya.jpg)
Модуль розширення для М172 28 входів/виходів 24V [TM172E28R] Schneider Electric
19 817,74 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM172E28R
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M171/M172, що пропонує модулі введення/виведення для рішень HVAC. Цей додатковий модуль вводу/виводу пропонує 6 дискретних входів з 2 дисплеями позитивної логіки (приймач) до 2 кГц і 4 дисплеями позитивної логіки (приймач). Це модуль із дискретною вхідною напругою 24 В змінного/постійного струму, 2,5 мА. Він пропонує 10 парних аналогових входів, які можна конфігурувати, з 2 програмованими аналоговими виходіводами. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 72 мм (ширина) x 59 мм (глибина) x 110 мм (висота). Важить 0,19 кг. Основне застосування цього модуля – управління системою опалення, вентиляції та кондиціонування. Цей продукт сертифіковано CE, RCM, EAC, CSA та CURus. Він відповідає стандартам IEC 61000-4-2, EN 60068-2-6 Fc, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-5, EN 60730-1 і EN 60730-2-9. Він підходить для монтажу на DIN-рейку та панельного монтажу за допомогою аксесуарів. Переваги Modicon M171/M172 максимізують рентабельність та енергоефективність завдяки використанню масштабованого керування автоматизацією з Modicon M171/M172. Логічні контролери Modicon M171/M172 та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення EcoStruxure Machine Expert - HVAC розроблені для досягнення максимальної прибутковості та енергоефективності.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Тип виробу або компоненту | Додатковий модуль входів/виходів |
| Конкретне застосування виробу | Управління ОВіК |
| Total inputs/outputs | 28 |
| Кількість дискретних входів | 2; 4 |
| Кількість дискретних виходів | 3 для релейні виходи SPST з одним загальним; 2 для релейні виходи SPST з одним загальним |
| Струм дискретного виходу | 3 A для Реле SPST |
| Кількість аналогових входів | 10 конфігурується парою |
| Кількість аналогових виходів | 2 програмований |
| Кількість портів | 1 CAN порт - блок гвинтових контактів |
| Кількість входів/виходів | 2 аналоговий вихід(и); 6 цифровий вхід(и); 10 аналоговий вхід(и); 10 цифровий вихід(и) |
| Логіка дискретних входів | 2 позитивна логіка (раковина) до 2 кГц; 4 позитивна логіка (раковина) |
| Напруга дискретного входу | 24 В Змінний/постійний струм |
| Струм дискретного входу | 2,5 мА AC/DC |
| Вхідний повний опір | 20 кОм |
| Тип аналогового входу | NTC NK103 Beta 3977 датчик температури -40...137 °C; NTC 103AT-2 Beta 3435 датчик температури -50...110 °C; струм 0...20 мА; струм 4...20 мА; напруга 0...10 В; напруга 0...5 В; повний опір 0...1500 hOhm; повний опір 0...300 daOhm; пряме введення; PTC -55...150 °C; Pt 1000 -200...850 °C |
| Точність вимірювання | NTC NK103 -40...+110 °C +/-1 °C; NTC NK103 110...137 °C +/-1.9 °C; NTC 103AT-2 -50...110 °C +/-1 °C; PTC -55...+135 °C +/-1.1 °C; Pt 1000 -200...-100 °C +/-5 °C; Pt 1000 600...850 °C +/-30 °C |
| Живлення датчика | 5 В постійна напруга на 50 мА; 24 В постійна напруга на 125 мА |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В +/-10 % змінний струм; 20...38 В постійний струм |
| Споживання енергії [Вт] | 24 В·А на 24 В змінний струм; 15 Вт на 24 В постійний струм |
| Годинник реального часу | Відсутній clock |
| Тип дисплея | Без дисплея |
| Категорія перенапруги | II |
| Монтажна опора | DIN-рейка; Кріплення на панель з аксесуаром |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Маса нетто | 0,19 кг |
| Робоча температура навколишнього середови | -20…65 °C відповідно до UL 60730-1 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -30…70 °C |
| Відносна вологість | 5…95 % Без утворення конденсату |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 28 входів/виходів |
| Тип виробу | Модуль розширення |
- Ціна: 19 817,74 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

