![Модуль розширення для M171 27 входів/виходів 24V [TM171EP27R] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6928398655_modul-rozshirennya-dlya.jpg)
Модуль розширення для M171 27 входів/виходів 24V [TM171EP27R] Schneider Electric
24 500,13 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: TM171EP27R
Цей продукт є частиною лінійки Modicon M171/M172, що пропонує модулі вводу/виводу для рішень HVAC. Цей додатковий модуль вводу/виводу пропонує 8 дискретних входів з логікою дискретного входу споживача або джерела (позитивного/негативного). Це модуль із дискретним діапазоном вхідної напруги від 24 В змінного/постійного струму до 48 В постійного струму та діапазоном аналогової вихідної напруги від 0 В до 15 В. Цей модуль пропонує 3 релейні виходіводи SPST, 2 релейні виходіводи SPST з однаковим загальним і 2 релейні виходіводи SPDT з незалежним загальним дискретним виходіводом. Це продукт з ступенем захисту IP20. Його розміри: 140 мм (ширина) x 61,6 мм (глибина) x 110 мм (висота). Важить 0,19 кг. Основним застосуванням цього модуля є HVAC та насосне рішення. Переваги Modicon M171/M172 максимізують рентабельність та енергоефективність завдяки використанню масштабованого керування автоматизацією з Modicon M171/M172. Логічні контролери Modicon M171/M172 та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення EcoStruxure Machine Expert - HVAC розроблені для досягнення максимальної прибутковості та енергоефективності.
| Серія продукту | Modicon M171/M172 |
| Тип виробу або компоненту | Додатковий модуль входів/виходів |
| Конкретне застосування виробу | ОВіК та насосні рішення |
| Total inputs/outputs | 27 |
| Кількість дискретних входів | 8 |
| Кількість дискретних виходів | 3 для релейні виходи SPST з одним загальним; 2 для релейні виходи SPST з одним загальним; 2 для релейні виходи SPDT з незалежним загальним |
| Струм дискретного виходу | 8 A для Реле SPDT; 5 A для Реле SPST |
| Кількість аналогових входів | 2 аналоговий вхід NTC; 4 допускає можливість зміни конфігурації |
| Кількість аналогових виходів | 3 напруга/струм, діапазон: 0…10 В або 4…20 мА; 2 вільний колектор/струм, діапазон: 1 кГц, 12 В, 35 мА або 4…20 мА |
| Кількість портів | 1 CAN порт - блок гвинтових контактів |
| Кількість входів/виходів | 6 аналоговий вхід(и); 5 аналоговий вихід(и); 8 цифровий вхід(и); 7 цифровий вихід(и); 1 високошвидкісний лічильник(и) |
| Логіка дискретних входів | Споживач або джерело струму (позитивний / негативний) |
| Напруга дискретного входу | 24 В Змінний/постійний струм; 48 В постійний струм |
| Струм дискретного входу | 2,5 мА |
| Вхідний повний опір | 20 кОм |
| Тип аналогового входу | напруга 0...5 В (ратіометричний); струм 4...20 мА; повний опір 0...1500 hOhm; повний опір 0...300 daOhm; пряме введення; NTC датчик температури -50...110 °C - роздільна здатність 0.1 °C (розширений); напруга 0...10 В; Pt 1000 датчик температури -200...800 °C - роздільна здатність 0.1 °C; NTC датчик температури -40...150 °C - роздільна здатність 0.1 °C |
| Живлення датчика | 5 В постійна напруга на 50 мА; 12 В постійна напруга на 150 мА |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В змінний струм; 48 В |
| Годинник реального часу | Відсутній clock at -20…55 °C |
| Тип дисплея | Без дисплея |
| Категорія перенапруги | II |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 61,6 мм |
| Маса нетто | 0,19 кг |
| Директиви | 86/188/EEC - директива про забруднювальні речовини; 2006/95/EC - директива низької напруги |
| Стандарти | МЕК 60730 |
| Сертифікація виробу | CE; cURus; EAC; CSA |
| Робоча температура навколишнього середови | -20…55 °C відповідно до UL 60730-1 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40…85 °C |
| Відносна вологість | 10…90 % Без утворення конденсату |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 61.6 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Технічні характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип живлення | Мережа 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість входів/виходів | 27 входів/виходів |
| Тип виробу | Модуль розширення |
- Ціна: 24 500,13 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

